Мұнай бағасын ырықтандыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 желтоқсандағы N 1416 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Тұрақты жұмысты қамтамасыз ету, бәсекелестiктi дамыту және республиканың мұнай-газ өндiретiн кәсiпорындарына бiрдей жағдай жасау мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Республиканың мұнай-газ өндiретiн кәсiпорындарына 1994 жылғы 20 желтоқсаннан бастап мұнайды /газ конденсатын/ мұнай өңдеу кәсiпорындарына еркiн баға бойынша сатуға рұқсат етiлсiн.
2.
Ескерту. 2-шi тармақ күшiн жойған - ҚРМК-нiң 1995.09.26. N 1283 қаулысымен .
3. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Энергия ресурстарын бағаны ырықтандыру және кейбiр қызмет түрлерiнiң тарифтерiн реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 наурыздағы N 288 қаулысының  1 және 2-тармақтары /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж.,N 15, 145-бап/;
"Оңқазмұнайгаз" өндiрiстiк бiрлестiгi өндiретiн мұнайдың бағасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 13 мамырдағы N 507 қаулысы;
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1993 жылғы 7 желтоқсандағы N 561 өкiмi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О либерализации цен на нефть
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 декабря 1994 г. N 1416. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В целях обеспечения устойчивой работы, развития конкуренции и создания равных условий нефтегазодобывающим предприятиям республики Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить нефтегазодобывающим предприятиям республики с 20 декабря 1994 г. осуществлять реализацию нефти (газового конденсата) нефтеперерабатывающим предприятиям по свободным ценам.
2. У.с. - постановлением КМ РК от 26 сентября 1995 г. N 1283.
3. Признать утратившими силу:
пункты 1 и 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1994 г. N 288 "О либерализации цен на энергоресурсы и регулировании тарифов на отдельные виды услуг" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 15, ст.145);
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 мая 1994 г. N 507 "О цене на нефть, добываемую производственным объединением "Южказнефтегаз";
распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 2 ноября 1993 г. N 483;
распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 7 декабря 1993 г. N 561.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан