Су тоғандарын әуе көлiгiнiң мұқтажы үшiн пайдалану тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1994 жылғы 30 желтоқсан N 1491. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 Қаулысымен
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң "Қазақстан Республикасының Су Кодексiн күшiне енгiзу туралы" 1993 жылғы 31 наурыздағы N 2062 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 желтоқсандағы N 1483 қаулысымен бекiтiлген су тоғандары жеке пайдалануға беру тәртiбi жөнiндегi Нұсқаудың күшi су тоғандарын әуе көлiгiнiң мұқтажы үшiн пайдалануға қолданылсын.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi, меншiк нысанына қарамастан, барлық министрлiктер, ведомстволар мен заңды ұйымдар үшiн мiндеттi болып табылатын су тоғандарын әуе көлiгiнiң мұқтажы үшiн пайдалану Ережесiн әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Су ресурстары жөнiндегi комитетiмен, Қазақстан Республикасының Экология және биоресурстар министрлiгiмен, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiмен, Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен келiскен соң бекiтетiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О порядке пользования водоемами для нужд воздушного транспорта
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 декабря 1994 г. N 1491. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Сноска. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 декабря 1994 г. N 1491 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
В соответствии с постановлением Верховного Совета Республики Казахстан от 31 марта 1993 г. N 2062 "О введении в действие Водного кодекса Республики Казахстан" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Распространить на пользование водоемами для нужд воздушного транспорта в действие Инструкции о порядке предоставления водоемов в обособленное пользование, утвержденной постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 декабря 1994 г. N 1483.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан разработать и после согласования с Комитетом по водным ресурсам при Кабинете Министров Республики Казахстан, Министерством экологии и биоресурсов Республики Казахстан, Министерством здравоохранения Республики Казахстан, Государственным комитетом Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству утвердить Положение о пользовании водоемами для нужд воздушного транспорта, являющееся обязательным для всех министерств, ведомств и юридических лиц, независимо от форм собственности.
Премьер-министр Республики Казахстан