TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық үйлестiрушiсi туралы<*> Ескерту. Н.Қ. Есенғарин және А.А. Тiлеубердин мiндеттерiнен босатылған - ҚРҮ-нiң 1996.04.26. N 515 ~P960515 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 13 қаңтар N 49 Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.03.27. N 357 қаулысымен. ~P020357
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Басқа жұмысқа ауысуына байланысты Б.I.Iзтiлеуов ТАСIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық үйлестiрушiсi мiндетiнен босатылсын.
2. ТАСIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық үйлестiрушiсi мiндетi Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң бiрiншi орынбасары Н.Қ.Есенғаринге жүктелсiн.
3. ТАСIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық үйлестiрушiсiнiң орынбасары болып Қазақстан Республикасының Экономика министрi А.А.Тiлеубердин белгiленсiн.
4. ТАСIS бағдарламасы бойынша жұмыс iстейтiн Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен ведомстволары өкiлдерiнiң құрамында ТАСIS бағдарламасының Ұлттық үйлестiрушiсi жанынан Кеңес құрылсын.
5. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiне:
бiр ай iшiнде Кеңестiң жеке құрамын белгiлеп, ТАСIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық үйлестiрушiсiнiң бекiтуiне ұсыну;
ТАСIS бағдарламасы бойынша орындалатын жобаларды үйлестiру;
ТАСIS бағдарламасына кiргiзу үшiн Европалық Экономикалық Қоғамдастық белгiлеген тәртiппен келiсiлген Қазақстан Республикасы министрлiктерi мен ведомстволарының өтiнiмдерi бойынша жобаларды жинақтау мен iрiктеу тапсырылсын.
6. ТАСIS бағдарламасын жүзеге асыруға қатысушы министрлiктер, ведомстволар, облыстық /қалалық/ әкiмшiлiктер мен басқа да ұйымдар ТАСIS жобаларының жай-күйi мен орындалу барысы туралы Экономика министрлiгiне есеп берсiн.
ТАСIS бағдарламасының орындалу барысы және аталған бағдарламаға ұсыныстар туралы Экономика министрлiгiне жарты жылда бiр рет ақпарат берiледi деп белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О Национальном кооpдинатоpе от Республики Казахстан по пpогpамме TACIS
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 13 янваpя 1995 г. N 49. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 марта 2002 г. N 357 ~P020357
Сноска. См. постановление Правительства РК от 26 апреля 1996 г. N 515.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Освободить Изтелеуова Б.И. от обязанностей Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS в связи с переходом на другую работу.
2. Возложить обязанности Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS на Первого заместителя Премьер-министра Республики Казахстан Исингарина Н.К.
3. Определить заместителем Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS Министра экономики Республики Казахстан Тлеубердина А.А.
4. Создать Совет при Национальном координаторе программы TACIS в составе представителей министерств и ведомств Республики Казахстан, задействованных в программе ТАСIS.
5. Поручить Министерству экономики Республики Казахстан:
определить в течение месяца персональный состав Совета и внести на утверждение Национальному координатору от Республики Казахстан по программе ТАСIS;
координацию проектов, выполняемых по программе ТАСIS;
формирование и отбор проектов по заявкам министерств и ведомств Республики Казахстан, согласованных в установленном порядке с Европейским Экономическим Сообществом, для включения в программу ТАСIS.
6. Министерствам, ведомствам, главам областных (городских) администраций и другим организациям, участвующим в реализации программы ТАСIS, представить в течение месяца Министерству экономики Республики Казахстан отчеты о состоянии и ходе выполнения проектов ТАСIS.
Установить периодичность представления информации в Министерство экономики Республики Казахстан о ходе выполнения программы TACIS и предложений к указанной программе один раз в полгода в установленном порядке.
Премьер-министр
Республики Казахстан