Офицерлердi әскери қызметке шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 24 қаңтардағы N 76
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiнде толық жасақталмаған бастапқы офицерлiк лауазымдардың болуына байланысты, "Жалпыға бiрдей әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17 бабы негiзiнде және "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiнде әскери тәртiптi нығайту және құқық бұзушылықпен күрестi күшейту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 23 қарашадағы N 1964 K941964_ қаулысын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Әскери қызметтен өтпеген запастағы офицерлер 1995 жылы
әскери есептегi немесе азаматтық, сабақтас тиiстi әскери
мамандықтары бойынша қоса берiлiп отырған Тiзбеге сәйкес 2 жыл
мерзiмге әскери қызметке шақырылсын.
2. Запастағы офицерлердi 1995 жылы әскери қызметке
шақыруға арналған әскери есептегi мамандықтардың Тiзбесi және осы
мамандықтар бойынша шақырылатын азаматтардың саны /қоса берiлiп
отыр/ бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 24 қаңтардағы
N 76 қаулысымен
Бекiтiлген
Запастағы офицерлердi 1995 жылы әскери
қызметке шақыруға арналған әскери есептегi
мамандықтардың Тiзбесi және осы мамандықтар
бойынша шақырылатын азаматтардың
САНЫ
----------------------------------------------------------------
Мамандықтар                     |  Адам саны
----------------------------------------------------------------
Мотоатқыштар әскерлерiнiң офицерлерi                120
Танк әскерлерiнiң офицерлерi                         70
Ракета әскерлерi мен артиллерия офицерлерi          120
Әуе қорғанысы әскерлерiнiң офицерлерi               170
Әскери-Әуе Күштерiнiң офицерлерi                    350
Инженерлiк әскерлер офицерлерi                       20
Химиялық әскерлер офицерлерi                         20
Байланыс офицерлерi, соның iшiнде:                  135
Үкiмет байланысы әскерлерiнiң офицерлерi             35
Жол әскерлерiнiң офицерлерi                          10
Құрылыс әскерлерiнiң офицерлерi                      20
Автомобиль әскерлерiнiң офицерлерi                   30
Бронетанк қызметiнiң офицерлерi                      50
Ракета-артиллерия қару-жарағы қызметiнiң
офицерлерi                                           50
Медицина қызметiнiң офицерлерi                      100
Мүлiк-зат қызметiнiң офицерлерi                      30
Азық-түлiк қызметiнiң офицерлерi                     30
Жанар-жағар май материалдары қызметiнiң
офицерлерi                                           30
Қаржы қызметiнiң офицерлерi                          30
Тәрбие және әлеуметтiк-құқық жұмысы
жөнiндегi офицерлер, соның iшiнде:                  380
Шекара әскерлерi үшiн                           60
Iшкi әскерлер үшiн                             130
Республикалық Ұлан үшiн                         10
Азаматтық қорғаныс бөлiмдерi үшiн               25
Үкiмет байланысы әскерлерi үшiн                  5
----------------------------------------------------------------
Барлығы                                     1765

О призыве офицеров запаса на военную службу
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 января 1995 г. N 76
В связи с образовавшимся некомплектом первичных офицерских должностей в Вооруженных Силах Республики Казахстан, на основании статьи 17 Закона Республики Казахстан "О всеобщей воинской обязанности и военной службе" Z939000_ и во исполнение постановления Президента Республики Казахстан от 23 ноября 1994 г. N 1964 K941964_ "О мерах по укреплению воинской дисциплины и усилению борьбы с правонарушениями в Вооруженных Силах Республики Казахстан" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Призвать в 1995 году на военную службу сроком на 2 года офицеров запаса, не прошедших военную службу, по военно-учетным или гражданским, родственным соответствующим военным, специальностям согласно прилагаемому Перечню.
2. Утвердить Перечень военно-учетных специальностей для проведения в 1995 году призыва офицеров запаса на военную службу и количество граждан, призываемых по этим специальностям (прилагается).
Премьер-министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 января 1995 г. N 76
Перечень
военно-учетных специальностей
для проведения в 1995 году призыва
офицеров запаса на военную службу и количество
граждан, призываемых по этим специальностям
--------------------------------------------------------------------
Специальность             !    Количество человек
--------------------------------------------------------------------
Офицер мотострелковых войск                        120
Офицер танковых войск                               70
Офицер ракетных войск и артиллерии                 120
Офицер войск ПВО                                   170
Офицер Военно-Воздушных Сил                        350
Офицер инженерных войск                             20
Офицер химических войск                             20
Офицер связи, в том числе для:                     135
войск Правительственной связи                  35
Офицер дорожных войск                               10
Офицер строительных войск                           20
Офицер автомобильных войск                          30
Офицер бронетанковой службы                         50
Офицер службы ракетно-артиллерийского вооружения    50
Офицер медицинской службы                          100
Офицер вещевой службы                               30
Офицер продовольственной службы                     30
Офицер службы горючего и смазочных материалов       30
Офицер финансовой службы                            30
Офицер по воспитательной и социально-правовой      380
работе, в том числе для:
Пограничных войск                              60
Внутренних войск                              130
Республиканской гвардии                        10
частей Гражданской обороны                     25
войск Правительственной связи                   5
--------------------------------------------------------------------
ВСЕГО :                                     1765