Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Байқоңыр" ғарыш айлағы мен Ленинск қаласындағы арнаулы өкiлiн қаржымен және материалдық-техникалық қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 2 наурыздағы N 210. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.02.13. N 99 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Байқоңыр" ғарыш айлағы мен Ленинск қаласындағы арнаулы өкiлiнiң қызметiн қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 ақпандағы N 2045 өкiмiн орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Байқоңыр" ғарыш айлағы мен Ленинск қаласындағы арнаулы өкiлi аппаратының шектi саны 6 (алты) адам және 1 (бiр) қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Байқоңыр" ғарыш айлағы мен Ленинск қаласындағы арнаулы өкiлiнiң лауазымдық жалақысы Ленинск қаласы әкiмiнiң лауазымдық жалақысына, ал оның аппаратындағы басқа қызметкерлердiң жалақысы Ленинск қаласы әкiмшiлiгiнiң тиiстi қызметкерлерiнiң жалақысына теңестiрiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Байқоңыр" ғарыш айлағы мен Ленинск қаласындағы арнаулы өкiлi аппаратын қаржыландыру республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасының Ұлттық аэроғарыш агенттiгi арқылы жүзеге асырылатын болсын. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi осы мақсаттарға қажеттi қаражатты қарастырсын.
4. Министрлер Кабинетiнiң Iс Басқармасы Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы Шаруашылық Басқармасымен бiрлесiп, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Байқоңыр" ғарыш айлағы мен Ленинск қаласындағы арнаулы өкiлiне ұйымдастыру iсiнiң техникасы мен қызметтiк автомобиль сатып алуына көмек көрсететiн болсын.
5. Ленинск қаласының әкiмi Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Байқоңыр" ғарыш айлағы мен Ленинск қаласындағы арнаулы өкiлiнiң қызметiн, оның аппаратын орналастыру, заңды ұйым құру, байланыс құралдарын бөлу және сервистiк қызмет көрсету жағынан қамтамасыз ететiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О финансовом и материально-техническом обеспечении специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур" и в городе Ленинске
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 марта 1995 г. N 210. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2007 года N 99
Сноска. Постановление Кабинета Министров РК от 2 марта 1995 г. N 210 утратило силу постановлением Правительства РК от 12 февраля 2007 года N 99 .
Во исполнение распоряжения Президента Республики Казахстан от 21 февраля 1995 г. N 2045 "Об обеспечении деятельности специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур" и в городе Ленинске" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить предельную численность аппарата специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур" и в городе Ленинске в количестве 6-ти единиц и лимит служебных легковых автомобилей в количестве одной единицы.
2. Приравнять должностной оклад специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур" и в городе Ленинске к должностному окладу Главы Ленинской городской администрации, а должностные оклады других работников его аппарата - к окладам соответствующих работников администрации.
3. Финансирование аппарата специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур" и в городе Ленинске осуществлять из республиканского бюджета через Национальное аэрокосмическое агентство Республики Казахстан. Министерству финансов Республики Казахстан предусмотреть для этих целей необходимые ассигнования.
4. Управлению делами Кабинета Министров совместно с Хозяйственным Управлением при Президенте Республики Казахстан оказать содействие специальному представителю Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур" и в городе Ленинске в приобретении оргтехники и служебного автомобиля.
5. Главе Ленинской городской администрации обеспечить деятельность специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур" и в городе Ленинске в части размещения его аппарата, образования юридического лица, выделения средств связи и сервисного обслуживания.
Премьер-министр
Республики Казахстан