Франциядағы Қазақстан Республикасы Сауда-экономикалық өкiлдiгiнiң жұмысы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 23 наурыздағы N 322. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тәуелсiздiгi туралы" конституциялық Заңды және "Шетелдегi Қазақстан Республикасының сауда өкiлдiктерi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 2 сәуiрдегi N 1161  K931161_  қаулысын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 10, 119-бап) орындау, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен Европа елдерiнiң арасындағы сауда-экономикалық байланыстарды жандандыру және кеңейту, экономикалық ынтымақтастықты тереңдету, Европада iскер әрiптестердi iздеу мен iрiктеу, бұрын қол жеткен уағдаластықты шешуге жаңа импульс беру, европалық экономикалық құрылымдық бөлiмшелерiмен ғылыми-техникалық қатынастарды дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Франциядағы Қазақстан Республикасының Сауда-экономикалық өкiлдiгiне Европа елдерiмен (сауда өкiлдiгi жоқтарымен) үкiметаралық комиссиялардың жұмыс аппаратының мәртебесi берiлсiн.
2. Франциядағы Қазақстан Республикасы Сауда-экономикалық өкiлдiгiнiң Қазақстан Республикасының министрлiктерiмен және ведомстволарымен бiрлесiп Европа елдерiмен сауда-экономикалық келiсiмдерiн әзiрлеуге, сондай-ақ мемлекеттiк, акционерлiк, холдингтiк және жеке компанияларды қоса алғанда, экономикалық құрылымдардың бiрлескен интеграциясына қолайлы жағдайлар жасауға қатысуы аса маңызды мiндетi деп саналсын.
3. Қазақстан Республикасының экономикалық мүдделерін қамту және Европа елдерiнде (Сауда өкiлдiгi жоқтарына) үкiметаралық келiсiмдердiң орындалуына бақылау жасау мақсатында Франциядағы Қазақстан Республикасының Сауда-экономикалық өкiлдiгiне қосымша мәртебе берiлiп және Парижде штаб-пәтерi белгiленiп, Европада Қазақстан Республикасының мемлекеттiк сауда-экономикалық мүдделерiн жүргiзу ұсынылсын.
4. Франциядағы Қазақстан Республикасының Сауда-экономикалық өкiлдiгi шет елдегi Қазақстан Республикасының дипломатиялық мекемесi мәртебесiнде өзiн-өзi қаржыландыру жағдайында 1995 жылдың 1 наурызынан бастап жұмыс iстеп жатқан Басқарма құқындағы Министрлер Кабинетiнiң құрылымдық экономикалық бөлiмшесi болып саналсын.
5. Европа мемлекеттерiндегi Қазақстан Республикасының Елшiлiктерi Франциядағы Қазақстан Республикасы Сауда-экономикалық өкiлдiгiнiң қызметiне жәрдем беретiн болсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О работе Торгово-экономического Представительства Республики Казахстан во Франции
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1995 г. N 322. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Сноска. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1995 г. N 322 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
Во исполнение конституционного Закона "О государственной независимости Республики Казахстан" и постановления Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1993 г. N 1161  K931161_  "Об утверждении Положения о торговых представительствах Республики Казахстан за границей" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 10, ст.119), а также в целях активизации и расширения торгово-экономических связей между Республикой Казахстан и европейскими странами, углубления экономического сотрудничества, поиска и подбора деловых партнеров в Европе, придания нового импульса в решении ранее достигнутых договоренностей, развития научно-технических контактов с европейскими экономическими структурными подразделениями Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Торгово-экономическому Представительству Республики Казахстан во Франции придать статус рабочего аппарата межправительственных Комиссий с европейскими странами (где не имеются Торгпредства).
2. Считать важнейшей функцией Торгово-экономического Представительства Республики Казахстан во Франции участие совместно с министерствами и ведомствами Республики Казахстан в разработке торгово-экономических соглашений с европейскими странами, а также создание благоприятных условий для совместной интеграции экономических структур, включая государственные, акционерные, холдинговые и частные компании.
3. В целях охвата экономических интересов Республики Казахстан и контроля за выполнением межправительственных соглашений в европейских странах (где не имеются Торгпредства), Торгово-экономическому Представительству Республики Казахстан во Франции представлять проведение государственных торгово-экономических интересов Республики Казахстан в Европе с дополнительным статусом и определением штаб-квартиры в Париже.
4. Считать Торгово-экономическое Представительство Республики Казахстан во Франции структурным экономическим подразделением Кабинета Министров на правах Управления, работающего с 1 марта 1995 г. на условиях самофинансирования со статусом дипломатического
учреждения Республики Казахстан за рубежом.
5. Посольствам Республики Казахстан в европейских государствах
оказывать содействие в деятельности Торгово-экономического
Представительства Республики Казахстан во Франции.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан