Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi жанындағы Дипломатиялық өкiлдiктермен жұмыс жөнiндегi департаменттiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 27 наурыздағы N 342
Шетел мемлекеттерi елшiлiктерiнiң, халықаралық ұйымдары өкiлдерiнiң қызметi үшiн қолайлы жағдай туғызу, мүлiктiк өзара қарым-қатынас пен бюджет қаражатын ретке келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi жанындағы Дипломатиялық өкiлдiктермен жұмыс жөнiндегi департамент (бұдан әрi - Департамент) 1995 жылғы 1 наурыздан бастап шаруашылық есепке және өзiн өзi қаржыландырылуға көшiрiлсiн.
2. Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен және басқа да мүдделi министрлiктермен және ведомстволармен келiсу бойынша Департамент туралы қолданылып жүрген Ережеге тиiстi өзгерiстер енгiзiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгiмен және Қаржы министрлiгiмен келiсу бойынша Департамент қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу шарттарын қайта қарайтын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Вопросы Департамента по работе с дипломатическими представительствами при Министерстве иностранных дел Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 маpта 1995 года N 342
В целях создания надлежащих условий для деятельности посольств иностранных государств, представительств международных организаций, упорядочения имущественных взаимоотношений и экономии бюджетных средств Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Перевести с 1 марта 1995 года Департамент по работе с дипломатическими представительствами при Министерстве иностранных дел Республики Казахстан (далее - Департамент) на хозрасчет и самофинансирование.
2. Министерству иностранных дел по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан и другими заинтересованными министерствами и ведомствами внести соответствующие изменения в действующее Положение о Департаменте.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан по
согласованию с Министерством труда и Министерством финансов
Республики Казахстан пересмотреть условия оплаты труда работников
Департамента.
Премьер-министр
Республики Казахстан