Қазақстан Республикасының министрлiктерiнде қосымша министрлердiң орынбасарларын енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 31 наурыз N 388
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Мына министрлiктерге қосымша бiр министрдiң орынбасары лауазымы
және бiр қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда
құрылыс салу министрлiгi
Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат
министрлiгi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О введении дополнительной численности заместителей министров в министерствах Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 марта 1995 г. N 388
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Ввести дополнительно по одной должности заместителя Министра и
одному лимиту служебных легковых автомобилей в следующие
министерства:
Министерство строительства, жилья и застройки территорий
Республики Казахстан
Министерство печати и массовой информации Республики Казахстан.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан