Жеке жобалар бойынша жекешелендiрудi жүзеге асыру үшiн консалтинг фирмаларын тарту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 12 мамыр 1995 ж. N 658
Қазақстан Республикасында мемлекет иелiгiнен алу мен жекешелендiрудiң 1993-1995 жылдарға (II кезең) арналған Ұлттық бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында және Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң 1993 жылғы 6 желтоқсандағы N 4/18 қаулысымен бекiтiлген Жеке жобалар бойынша жекешелендiрудi жүзеге асыру үшiн консалтинг фирмаларын тарту жөнiндегi конкурстар туралы ереже негiзiнде Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Жеке жобалар бойынша жекешелендiрудiң стратегиялық жоспарын жасау үшiн мына объектiлер:
Ермак ферроқорытпа зауыты мен Павлодар мұнай өңдеу зауыты алынсын, сондай-ақ олардың инвестициялық құнын бағалау мен тендер жүргiзу үшiн жоғарыда аталған жұмыстарды атқарудағы Үкiметтiң консультанты болып "Қазкоммерцбанк" акционерлiк банкi тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi тендердi орағыта өтiп меншiк құқығын
беру мүмкiндiгiн болғызбайтындай етiп, консалтингтiк қызмет көрсетуiн
жүзеге асыру үшiн "Қазкоммерцбанк" акционерлiк банкiмен контракт
әзiрлеп, оны бекiтетiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О привлечении консалтинговых фирм для осуществления приватизации по индивидуальным проектам
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 658
В целях реализации Национальной программы разгосударствления и приватизации Республики Казахстан на 1993-1995 годы (2 этап) и на основании Положения о конкурсах по привлечению консалтинговых фирм для осуществления приватизации по индивидуальным проектам, утвержденного постановлением Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу Республики Казахстан от 6 декабря 1993 г. N 4/18 Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Для разработки стратегического плана приватизации по индивидуальным проектам объектов:
Ермаковского завода ферросплавов и Павлодарского нефтеперерабатывающего завода, а также для оценки их инвестиционной стоимости и проведения тендера назначить акционерный банк "Казкоммерцбанк" консультантом Правительства на проведение вышеназванных работ.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом подготовить и заключить контракт с акционерным банком "Казкоммерцбанк" на проведение консалтинговых услуг, исключив возможность передачи права собственности, минуя тендер.
Премьер-министр
Республики Казахстан