"Ащысай полиметалл комбинаты" акционерлiк қоғамының шахталық су төккiшiн Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң резерв қорынан қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 15 мамырдағы N 676
Мырғалымсай кен орны рудниктерiнiң шахталық су төккiштерi тоқтауының экологиялық және әлеуметтiк қауiптiлiгiн, сондай-ақ "Ащысай полиметалл комбинаты" акционерлiк қоғамының қаржылық жағдайының ауырлығын ескерiп Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Ащысай полиметалл комбинаты" акционерлiк қоғамының Мырғалымсай кен орны рудниктерiнiң шахталық су төккiштерiне қатысты шығынды қаржыландыру үшiн республиканың Өнеркәсiп және сауда министрлiгiне Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң резерв қорынан 100 (жүз) млн. теңге бөлiнсiн.
2.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың күшi жойылған - ҚРҮ-нiң 1998.05.13.N 431
қаулысымен.
P980431_
3. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда
министрлiгi 1995 жылғы 1 шiлдеге дейiн "Ащысай полиметалл
комбинаты" акционерлiк қоғамының Мырғалымсай кен орны рудниктерiнiң
консервация жобаларын белгiленген тәртiппен бекiтетiн болсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О финансировании шахтного водоотлива акционерного общества "Ачисайский полиметаллический комбинат" из резервного фонда Кабинета Министров Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 мая 1995 г. N 676
Учитывая экологическую и социальную опасность остановки шахтного водоотлива рудников Миргалимсайского месторождения, а также тяжелое финансовое состояние акционерного общества "Ачисайский полиметаллический комбинат" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резервного фонда Кабинета Министров Республики Казахстан Министерству промышленности и торговли республики 100 (сто) млн. тенге для финансирования затрат, связанных с шахтным водоотливом рудников Миргалимсайского месторождения акционерного общества "Ачисайский полиметаллический комбинат".
2. (пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 13 мая
1998 г. N 431
P980431_
)
3. Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан
до 1 июля 1995 года утвердить в установленном порядке проект
консервации рудников Миргалимсайского месторождения акционерного
общества "Ачисайский полиметаллический комбинат".
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан