Тәжiкстан Республикасына мемлекеттiк ресурстан жөнелтiлетiн астықты кеден бажынан босату туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 16 мамыр N 687. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.09.18. N 1267 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1995 жылғы 2 мамырдағы N 163 өкiмiне сәйкес мемлекеттiк ресурстан астық сатуды жеделдету және түскен қаржыны 1995 жылдың астығын сатып алуға барынша жөнелту мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң және "Астық" акционерлiк компаниясының ағылшынның "Титадаз ЛТД" компаниясымен "Астық" акционерлiк компаниясының 1995 жылғы 7 сәуiрде N 28-7/006 жасаған контракты бойынша Тәжiкстан Республикасына жөнелтiлетiн 100 мың тонна көлемдегi астықты кеден
бажынан босату жөнiндегi ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстанның халықаралық агроөнеркәсiп биржасы Қазақстан
Республикасы мен Тәжiкстан Республикасы арасындағы үкiметаралық
келiсiм бойынша астық экспортына сертификатты хаттайтын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об освобождении отгружаемого из государственных ресурсов зерна в Республику Таджикистан от таможенной пошлины
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 16 мая 1995 г. N 687. Утратило силу - постановлением Кабинета Министров РК от 18 сентябpя 1995 г. N 1267
В целях ускорения реализации зерна из государственных ресурсов в соответствии с распоряжением Премьер-министра Республики Казахстан от 2 мая 1995 г. N 163 и максимального направления вырученных средств на закуп зерна из урожая 1995 года Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и акционерной компании "Астык" об освобождении от таможенной пошлины отгружаемого в Республику Таджикистан зерна в объеме 100 тыс.тонн по контракту, заключенному ею с английской компанией "Титадаз ЛТД" от 7 апреля 1995 г. N 28-7/006.
2. Казахстанской международной агропромышленной бирже оформить сертификат на экспорт зерна по межправительственному соглашению между Республикой Казахстан и Республикой Таджикистан.
Премьер-министр Республики Казахстан