Қазақстанның даму институты туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1995 жылғы 5 маусым N 778
Қазақстан Республикасының iшкi саясатының тиiмдiлiгiн арттыру және қоғамда әлеуметтiк және саяси тұрақтылық жағдайын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстанның даму институтының ғылыми-зерттеу жұмысын кешендi жүргiзу және республиканың әлеуметтiк және саяси салаларын дамытудың аса қауырт емес бағдарламалары мен тұжырымдамаларын әзiрлеу негiзiнде жүзеге асырылатын мемлекеттiк саясаттың ғылыми-талдау және болжамдау деңгейiн арттыру туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. Қазақстанның даму институтының оны Қазақстан Республикасының iшкi саясатының проблемалары жөнiндегi зерттеу жобалары бөлiгiн iске асыратын үйлестiрушi жұмысшы орталығы етiп белгiлеу туралы ұсынысы қабылдансын.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi бiр ай мерзiмде Қазақстанның даму институтын қолданып жүрген заңда белгiленген тәртiппен қызметтiк үй-жаймен қамтамасыз ететiн болсын.
4."Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясы Қазақстанның даму институтын бюджеттiк ұйымдар үшiн белгiленген баға бойынша қажеттi телефон және факсимиле байланысымен қамтамасыз ететiн болсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң орынбасары И.Н.Тасмағамбетовке жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об институте pазвития Казахстана
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 5 июня 1995 г. N 778
В целях повышения эффективности внутренней политики Республики Казахстан и обеспечения условий социальной и политической стабильности в обществе Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить предложение Института развития Казахстана о повышении научно-аналитического и прогнозного уровня осуществляемой государственной политики на основе проведения комплекса научно-исследовательских работ и разработки среднесрочных программ и концепции развития социальной и политической сфер республики.
2. Принять предложение Института развития Казахстана об определении его координационным рабочим центром по реализации блока исследовательских проектов по проблемам внутренней политики Республики Казахстан.
3. Государственному Комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в месячный срок обеспечить Институт развития Казахстана служебными помещениями в порядке, установленном действующим законодательством.
4. Национальной акционерной компании "Казактелеком" обеспечить
Институт развития Казахстана необходимой телефонной и факсимильной
связью по расценкам для бюджетных организаций.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить
на Заместителя Премьер-министра Республики Казахстан
Тасмагамбетова И.Н.
Премьер-министр
Республики Казахстан