"Ақсу-Жабағылы" мемлекеттiк қорығына Жамбыл облысындағы жер учаскелерiн пайдалану құқын беру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 22 маусымдағы N 855
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Жамбыл облысы әкiмiнiң және Қазақстан Республикасы Жер
қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк
комитетiнiң "Ақсу-Жабағылы" мемлекеттiк қорығына оның аумағын
кеңейту және орман күзетi құрылысы үшiн Жуалы ауданының жер
иелiктерiнен қосымшаға сәйкес жер учаскелерiн тұрақты пайдалану
құқын беру жөнiндегi ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 22 маусымдағы
N 855 қаулысына
қосымша
Жамбыл облысының Жуалы ауданындағы жер учаскелерi
алынатын және оларды пайдалану құқы "Ақсу-Жабағылы"
қорығына берiлетiн жер иелiктерiнiң
Тiзбесi
-----------------------------------------------------------------
Жер учаскелерi алынатын            | Жер учаскелерiнiң
жер иелiктерiнiң атауы             | аумағы, га
|------------------------
|  барлығы   | оның iшiнде
|            |басқа да жер
|            |алаптары
------------------------------------------------------------------
Жамбыл орман шаруашылығы                 10660          10660
өндiрiстiк бiрлестiгi
Бауыржан Момышұлы атындағы
жекеменшiк агрокәсiпкерлiк

О предоставлении государственному заповеднику "Аксу-Жабаглы" права на пользование земельными участками в Жамбылской области
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1995 г. N 855
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Принять предложение главы Жамбылской областной администрации и
Государственного комитета Республики Казахстан по земельным
отношениям и землеустройству о предоставлении государственному
заповеднику "Аксу-Жабаглы" для расширения его территории и
строительства кордонов права на постоянное пользование земельными
участками из землевладений Жуалинского района согласно приложению.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от "22" июня 1995 г. N 855
Перечень
землевладений Жуалинского
района Жамбылской области,
от которых земельные участки
изымаются и право на пользование
ими предоставляется заповеднику "Аксу-Жабаглы"
___________________________________________________________________
Наименование землевладений,от !  Площадь земельных участков, в га
которых изымаются земельные   !____________________________________
участки                       !   всего      !   в том числе прочих
!              !   земельный угодий
___________________________________________________________________
Жамбылское лесохозяйственное
производственное объединение      10660                10660
Частная собственная
агропредпринимательская
фирма имени Бауржана

фирмасы                                    6              6
-----------------------------------------------------------------
Қорытындысы   10666          10666

Мамыш-улы                           6                    6
_______________________________________________________
Итого         10666                 10666