Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiн республика халқын құжаттаумен қамтамасыз ету үшiн қажеттi құрал-жабдықтар мен материалдарға кеден баж салықтарын төлеуден босату туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 22 маусым N 867. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998.10.30. N 1114 қаулысымен. ~P98114
Республика халқын құжаттаумен қамтамасыз ету үшiн қажеттi құрал-жабдықтар мен материалдар беру шартын төлеу және валюта сатып алуға қаржы бюджеттен бөлiнетiнiн ескерiп, Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Кеден тарифi кеңесiнiң 1995 жылғы 31 мамырдағы N 3 Қазақстан
Республикасы азаматтары үшiн төлқұжаттар және жеке басы куәлiктерi
бланкiлерiн әзiрлеуге "Гизеке және Девриент" немiс фирмасынан
түсетiн құрал-жабдықтар және материалдарға кеден баж салықтарын
төлеуден Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiн босату
туралы шешiмiне келiсiм берiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

Об освобождении Министерства внутренних дел Республики Казахстан от уплаты таможенных пошлин на оборудование и материалы, необходимые для документирования населения республики
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1995 г. N 867. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 октября 1998 г. N 1114 ~P981114.
Учитывая, что ассигнования для выкупа валюты и оплаты контракта
на поставку оборудования и материалов, необходимых для
документирования населения республики, выделяются из бюджета,
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Согласиться с решением Таможенного-тарифного совета от 31 мая
1995 года N 3 об освобождении Министерства внутренних дел Республики
Казахстан от уплаты таможенных пошлин на оборудование и материалы,
поступающие от немецкой фирмы "Гизеке и Девриент" для изготовления
бланков паспортов и удостоверений личности для граждан Республики
Казахстан
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан