Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 5 шiлде N 927. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1792 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiнiң штатында 28 адам бар Республикалық ұйымдастыру-педагогикалық инспекциясын жою және Бақылау жөнiндегi департамент орталық аппаратының құрамына 15 адам енгiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен келiсiлген Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгi орталық аппаратының құрылымы, қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны 165 адам болып бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiне министрдiң
төрт орынбасарын, оның iшiнде бiреуi бiрiншi, сондай-ақ саны
15 адамнан тұратын алқа ұстауына рұқсат берiлсiн.
4. Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгi орталық аппараты
үшiн қызметтiк автомобильдер лимитi 5-еу болып белгiленсiн.
5. "Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгi орталық
аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 қыркүйектегi N 1076 қаулысының күшi
жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 5 шiлдедегi
N 927 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгi
орталық аппаратының
Құрылымы
Басшылық
Жоғары бiлiм және ғылым жөнiндегi бас басқарма
Жалпы орта бiлiм беру жөнiндегi бас басқарма
Экономика және қаржы бас басқармасы
Арнайы орта бiлiм беру жөнiндегi жетекшi басқарма
Халықаралық байланыстар жөнiндегi жетекшi басқарма
Iс басқармасы
Бақылау жөнiндегi департамент
Оқу-әдiстемелiк тәрбие бөлiмi
Мектеп жасына дейiнгi тәрбие бөлiмi
Интернат мекемелерi бөлiмi
Бухгалтерлiк есеп және есеп беру бөлiмi
Мемлекеттiк және басқа тiлдердi дамытуды үйлестiру
жөнiндегi бөлiм
Заң бөлiмi
Әскери-жұмылдыру жұмысы секторы

О структуре центрального аппарата Министерства образования Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 июля 1995 г. N 927. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1792 ~P951792.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства образования Республики Казахстан об управлении Республиканской организационно-педагогической инспекции со штатной численностью 28 единиц и включении в структуру центрального аппарата Департамента по инспектированию со штатной численностью 15 единиц.
2. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Министерства образования Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 165 единиц.
3. Разрешить Министерству образования Республики Казахстан иметь 4 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 15 человек.
4. Установить для центрального аппарата Министерства образования
Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве
5 единиц.
5. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 29 сентября 1994 г. N 1076 "О структуре
центрального аппарата Министерства образования Республики Казахстан".
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 5 июля 1995 г. N 927
Структура
центрального аппарата Министерства
образования Республики Казахстан
Руководство
Главное управление высшего образования и науки
Главное управление общего среднего образования
Главное управление экономики и финансов
Ведущее управление среднего специального образования
Ведущее управление международных связей
Управление делами
Департамент по инспектированию
Учебно-методический отдел воспитания
Отдел школьного воспитания
Отдел интернатных учреждений
Отдел бухгалтерского учета и отчетности
Отдел координации развития государственного и других языков
Юридический отдел
Сектор военно-мобилизационной работы
_________________