Заңсыз араласу актiлерінен азаматтық авиацияның авиациялық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету Бағдарламасы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 5 шiлдедегi N 929
Заңсыз араласу актiлерiнен азаматтық авиацияның авиациялық
қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының
халықаралық конвенциялар мен шарттар жөнiндегi өз мiндеттемелерiн
толық көлемде орындауы мақсатында Қазақстан Республикасының
Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Азаматтық авиациясының авиациялық
қауiпсiздiгi жөнiндегi мемлекеттiк комиссия мына құрамда
құрылсын:
Есенғарин Н.Қ.           - Қазақстан Республикасы Премьер-
министрiнiң бiрiншi орынбасары
(төраға)
Әлиғожанов С.Қ.          - Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрi (төрағаның
орынбасары)
Иванов В.С.              - "Қазақстан әуе жолы" ұлттық
акционерлiк авиакомпаниясы авиациялық
қауiпсiздiк бөлiмiнiң бас маманы
(хатшы)
Комиссия мүшелерi:
Әбусейiтов К.Х.          - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгi халықаралық қауiпсiздiк
басқармасының бастығы
Боранбаев С.Ж.           - Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрлiгi әуе
көлiгi департаментiнiң директоры
Васильев В.Н.            - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлiгi ӘҚБ БЖ бас орталығының
бастығы
Дагаев Л.С.              - Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi төрағасының
орынбасары
Ысқақов Б.Ғ.             - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрiнiң бiрiншi орынбасары
Қапсұлтанов А.Қ.         - Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетi жанындағы Кеден комитетi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Лабусов В.Г.             - "Қазақстан әуе жолы" ұлттық
акционерлiк авиакомпаниясы авиация
қауiпсiздiгi бөлiмiнiң бас маманы
Ларионов О.Н.            - Қазақстан Республикасы Президентi
күзет қызметi бастығының орынбасары
Петров В.В.              - Қазақстан Республикасы Төтенше
жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк
комиссиясының бөлiм меңгерушiсi
Петяшин Е.В.             - "Қазақстан әуе жолы" ұлттық
акционерлiк авиакомпаниясының
вице-президентi
Тихонов С.В.             - Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрiнiң бiрiншi орынбасары
Уажанов Т.У.             - Қазақстан шекаралық бақылау бөлiмi
бастығының орынбасары
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi:
Қазақстан Республикасы Азаматтық авиациясы авиациялық
қауiпсiздiк жөнiндегi мемлекеттiк комиссия туралы Ереженi бiр
ай мерзiм iшiнде;
мүдделi министрлiктермен және ведомстволармен бiрлесiп әзiрленген Қазақстан Республикасы Азаматтық авиациясы авиациялық қауiпсiздiгi бағдарламасын үстiмiздегi жылдың 1 қазанына дейiн Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң бекiтуiне ұсынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О Программе обеспечения авиационной безопасности гражданской авиации от актов незаконного вмешательства
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 июля 1995 г. N 929
В целях обеспечения авиационной безопасности гражданской
авиации от актов незаконного вмешательства, выполнения Республикой
Казахстан в полном объеме своих обязательств по международным
Конвенциям и Договорам Кабинет Министров Республики Казахстан
постановляет:
1. Создать Государственную комиссию по авиационной безопасности
гражданской авиации Республики Казахстан в следующем составе:
Исингарин Н.К.     - Первый заместитель Премьер-министра
Республики Казахстан (председатель)
Алигужинов С.К.    - Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан (заместитель
председателя)
Иванов В.С.        - главный специалист отдела авиационной
безопасности Национальной акционерной
авиакомпании "Казахстан эуе жолы"
(секретарь)
Члены комиссии:
Абусеитов К.Х.     - начальник управления международной
безопасности Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Буранбаев С.Ж.     - директор Департамента воздушного
транспорта Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Васильев В.Н.      - начальник Главного центра ЕС УВД
Министерства обороны Республики
Казахстан
Дагаев Л.С.        - заместитель Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
Искаков Б.Г.       - первый заместитель Министра
внутренних дел Республики Казахстан
Капсултанов А.К.   - первый заместитель Председателя
Таможенного комитета при Кабинете
Министров Республики Казахстан
Лабусов В.Г.       - главный специалист отдела авиационной
безопасности Национальной акционерной
авиакомпании "Казахстан эуе жолы"
Ларионов О.Н.      - заместитель начальника службы охраны
Президента Республики Казахстан
Петров В.В.        - заведующий Отделом Государственной
комиссии Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Петяшин Е.В.       - вице-президент Национальной
акционерной авиакомпании
"Казахстан эуе жолы"
Тихонов С.В.       - первый заместитель Министра юстиции
Республики Казахстан
Уажанов Т.У.       - заместитель начальника штаба -
начальник Отдела погранконтроля
Пограничных войск Республики
Казахстан
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан представить на утверждение Кабинета Министров Республики Казахстан:
в месячный срок Положение о Государственной комиссии по авиационной безопасности гражданской авиации Республики Казахстан;
до 1 октября т.г. разработанную совместно с заинтересованными министерствами и ведомствами Программу авиационной безопасности гражданской авиации Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан