"Экспорттық және импорттық айырбас операцияларына тыйым салу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 шiлдедегi N 984 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1995 жылғы 1 тамыз N 1060. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998.05.27. N 483 қаулысымен. ~P980483
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
"Экспорттық және импорттық айырбас операцияларына тыйым салу
туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17
шiлдедегi N 984 қаулысы мынадай мазмұндағы 6-тармақпен
толықтырылсын:
"6. Бұл қаулының күшi үстiмiздегi егiн орағына әзiрлiк пен
оны өткiзу үшiн материалдық-техникалық ресурстарды беруге
байланысты айырбас операциялары бойынша 1995 жылғы 1-қазанға
дейiнгi кезеңге жасалған контракттарға қолданылмайды".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июля 1995 г. N 984 "О запрещении экспортных и импортных бартерных операций"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 г. N 1060. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 мая 1998 г. N 483 ~P980483.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Дополнить постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июля 1995 г. N 984 "О запрещении экспортных и импортных бартерных операций" пунктом 6 следующего содержания:
"6. Действие настоящего постановления не распространяется на контракты, заключенные в период до 1 октября 1995 г. по бартерным операциям, связанным с поставкой материально-технических ресурсов для подготовки и проведения уборки урожая текущего года."
Премьер-министр
Республики Казахстан