Қазақстан Республикасы Үкiметi мен "Степной леопард" бiрлескен кәсiпорны арасындағы контракт және "Степной леопард" бiрлескен кәсiпорнын құру туралы келiсiм туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қ А У Л Ы С Ы 1995 жылғы 16 тамыз N 1132
"Степной леопард" бiрлескен кәсiпорнына қатысушылардың қызметi мен құқыларының кепiлдiгiн қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 1995 жылғы 17 наурызда "Степной леопард" бiрлескен кәсiпорнын құру және қызметi туралы "Казахгаз", "Поиск" мемлекеттiк холдинг компаниялары мен "Сноу леопард ресорсес, ЛТД.", "Сноу леопард интернэшнл, ИНК" (Канада) компанияларының арасындағы Келiсiм және 1995 жылғы 3 наурызда жасалған "Степной леопард" бiрлескен кәсiпорнымен Қазақстан Республикасы Үкiметi арасындағы көмiрқышқылсутегiн барлау және өндiру контракты мақұлдансын (әрi - қарай Контракт).
2. Қазақстан Республикасының министрлiктерi, ведомстволары, облыстардың әкiмдерi жасаған Контрактының шарттары бойынша "Степной леопард" бiрлескен кәсiпорны құқықтарының сақталуын қамтамасыз етiп, заңда белгiленген тәртiппен қажеттi барлық лицензиялармен рұқсат қағаздарын беруге, сондай-ақ, бiрлескен кәсiпорынның қызметiне байланысты мәселелердi шешуге көмек көрсетсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгi мен Геология және жер қойнауын сақтау министрлiгiне "Степной леопард" бiрлескен кәсiпорнының геологиялық барлау жұмыстары көмiрқышқыл сутегiн барлау және өндiру iске асырылуы барысында Контракт шарттарының орындалуына бақылау жасау жүктелсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрi

О Соглашении о создании совместного предприятия "Степной леопард" и Контракте между Правительством Республики Казахстан и совместным предприятием "Степной леопард"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 августа 1995 г. N 1132
В целях обеспечения деятельности и гарантирования прав участников совместного предприятия "Степной леопард" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить Соглашение о создании и деятельности совместного предприятия "Степной леопард" от 17 марта 1995 года между Государственными холдинговыми компаниями "Казахгаз", "Поиск" и компаниями "Сноу леопард ресорсес, Лтд", "Сноу леопард интернешэнл. Инк" (Канада) и Контракт на разведку и добычу углеводородов между Правительством Республики Казахстан и совместным предприятием "Степной леопард", заключенный 3 марта 1995 года (далее - Контракт).
2. Министерствам, ведомствам Республики Казахстан, главам областных администраций обеспечить соблюдение прав совместного предприятия "Степной леопард" по условиям заключенного Контракта, выдать в установленном порядке всех необходимые лицензии и разрешения, а также оказывать содействие в решении вопросов, связанных с деятельностью совместного предприятия.
3. Возложить на Министерство нефтяной и газовой промышленности и Министерство геологии и охраны недр Республики Казахстан контроль за выполнением условий Контракта в ходе проведения совместным предприятием "Степной леопард" разведки и добыче углеводородов.
Премьер-министр
Республики Казахстан