Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 22 тамыздағы N 1156 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 7 қыркүйек N 1238. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.05.12. N 579 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
"Мақта-шикiзатын өндiрудi тұрақтандыру және республиканың тоқыма өнеркәсiп орындарын мақта-талшығымен қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 22 тамыздағы N 1156 қаулысының 3-тармағы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мақта" аумақтық акционерлiк компаниясы" мақта-талшығын экспортқа және республика iшiнде сатып алу-сату жөнiндегi барлық мәмiлелердi тек қана тауар биржаларында "Биржалық тауарлар тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1035 қаулысына сәйкес жария саудаласу жолымен жүргiзетiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 августа 1995 г. N 1156
Постановление Кабинет Министров Республики Казахстан от 7 сентября 1995 г. N 1238. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 12 мая 1996 г. N 579 ~P960579.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Дополнить пункт 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 августа 1995 г. N 1156 "О мерах по стабилизации производства хлопка-сырца и обеспечению хлопком-волокном предприятий текстильной промышленности республики" абзацем следующего содержания:
"Территориальной акционерной компании "Макта" все сделки по купле-продаже хлопка-волокна на экспорт и внутри республики производить путем гласных торгов только на товарных биржах в соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 г. N 1035 "Об утверждении перечня биржевых товаров".
Премьер-министр
Республики Казахстан