"ДАЭКО" акционерлiк компаниясының импортталатын тауарларына кеден бажының ставкаларын және тиiсiнше 1995 жылдың 11 қаңтарына және 1 сәуiрiне дейiн қолданылған қосымша құн салығын салу тәртiбiн қолдану туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 14 қыркүйек N 1264. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997.07.31. N 1190 қаулысымен. ~P971190
"Шетелдiк инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының және Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексiнiң (жалпы бөлiм) 383-бабының негiзiнде Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"ДАЭКО" акционерлiк компаниясының импортталатын тауарларына кеден бажының ставкаларын және тиiсiнше 1995 жылдың 11 қаңтарына және 1 сәуiрiне дейiн қолданылған қосымша құн салығын салу тәртiбiн қолдану туралы Қазақстан Республикасының Кеден-тариф кеңесiнiң 1995 жылғы 19 шiлдедегi N 4 шешiмiне келiсiм берiлсiн.
Премьер-министр

О применении к импортируемым товарам акционерной компании "ДАЭКО" ставок таможенных пошлин и порядка обложения налогом на добавленную стоимость, действовавших соответственно до 11 января и 1 апреля 1995 года
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 сентября 1995 г. N 1264. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 июля 1997 г. N 1190 ~P971190.
На основании статьи 6 Закона Республики Казахстан Z949000_ "Об иностранных инвестициях" и статьи 383 K631000_ Гражданского кодекса Республики Казахстан (общая часть) Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Согласиться с решением Таможенно-тарифного совета Республики Казахстан от 19 июля 1995 г. N 4 о применении к импортируемым товарам акционерной компании "ДАЭКО" ставок таможенных пошлин и порядка обложения налогом на добавленную стоимость, действовавших соответственно до 11 января и 1 апреля 1995 года.
Премьер-министр
Республики Казахстан