Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi бас сауда басқармасына қаржылай көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 25 қыркүйек N 1279
Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiн сауда-тұрмыстық қамтамасыз етудi жақсарту, әскери бөлшек сауда жүйелерiн бәсең баға бойынша күнделiктi сұраныс тауарларымен молықтыру үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң және Қаржы министрлiгiнiң Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң бас сауда басқармасын және оған бағынысты әскери саудаларды Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi мекемелерiнiң кредиттiк-есеп айырысу қызметiнде қалдыру туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрiне Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң бас сауда басқармасының айналым қаражатын толықтыру үшiн Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiн ұстауға республикалық бюджет бойынша көзделген қаражат есебiнен қайтарым негiзiнде 50 (елу) млн. теңге бөлуге рұқсат етiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об оказании финансовой помощи Главному управлению торговли Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 сентября 1995 г. № 1279
Для улучшения торгово-бытового обеспечения военнослужащих и членов их семей, насыщения розничной торговой сети военторгов товарами повседневного спроса по умеренным ценам Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Национального Банка Республики Казахстан, Министерства обороны и Министерства финансов Республики Казахстан об оставлении Главного управления торговли Министерства обороны Республики Казахстан и подчиненных ему военторгов на кредитно-расчетном обслуживании учреждений Национального Банка Республики Казахстан.
2. Разрешить Министерству обороны Республики Казахстан для пополнения оборотных средств Главного управления торговли Министерства обороны Республики Казахстан выделить на возвратной основе 50 (пятьдесят) млн. тенге за счет средств, предусмотренных по республиканскому бюджету на содержание Вооруженных Сил Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан