Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару органдары мен құқық қорғау органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларының мөлшерiн көбейту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 6 қазан N 1308. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.12.25. N 1620 қаулысымен.
"1995 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 15 наурыздағы N 2120 Заң күшi бар Жарлығына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2371 Заң күшi бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару органдары мен құқық қорғау органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларын көбейту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 11 шiлдедегi N 945 қаулысына сәйкес қолданылып жүрген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару органдары мен құқық қорғау органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларына 1995 жылғы 1 қазаннан бастап түзетiлген есеп айырысудың 1,07 коэффициентi қолданылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об увеличении размеров должностных окладов работников органов государственного управления и правоохранительных органов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1995 г. N 1308. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 декабря 1996 г. N 1620 ~P961620.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 20 июля 1995 г. N 2371 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 15 марта 1995 г. N 2120 U952120_ "О республиканском бюджете на 1995 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Применить с 1 октября 1995 года поправочный расчетный коэффициент 1,07 к должностным окладам работников органов государственного управления и правоохранительных органов Республики Казахстан, действующим в соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 июля 1995 г. N 945 P950945_ "Об увеличении должностных окладов работников органов государственного управления и правоохранительных органов Республики Казахстан".
Премьер-министр
Республики Казахстан