Өнеркәсiп пен ауыл шаруашылығын дамытуды ынталандыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 6 қазандағы N 1311 қаулысы
Ескерту. 7 тармағынан басқасының күшi жойылды - ҚР Үкіметінің
2003.03.17. N 258 қаулысымен.
Өнеркәсiп пен ауыл шаруашылығындағы кәсiпорындардың тұрақты жұмысын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. <*>
2. <*>
3. <*>
4. <*>
Ескерту. 1,2-тармақтарының, 4-тармағындағы 1,2-абзацтарының
күшi жойылған - ҚР Үкiметiнiң 1996.01.26. N 102 қаулысымен.
Ескерту. 3,4-тармақтарының күшi жойылған - ҚР Үкiметiнiң 1998.05.13. N 431 қаулысымен.
5. Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетi:
электр энергиясының аймақтық тарифтерiнiң бiр апта мерзiмде қайта қаралуын қамтамасыз етсiн, мұнда электр энергиясының тұтынушыларға жеткiзiлуiнiң технологиялық ерекшелiктерi, аймақтардың арасындағы айырмашылықтың азайғаны ескерiлсiн;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бас салық инспекциясы табиғи монополист-кәсiпорындардың атаулы мемлекеттiк тiзбесiне енгiзiлген шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң шығындарының құрамы мен пайдасын пайдалануына жеке бақылау жасауын қамтамасыз етсiн;
Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерiмен бiрлесiп коммуналдық қызмет шығындарының деңгейiн бақылауға алсын;
жүргiзiлген жұмыс туралы Үкiметке 1995 жылдың 1 желтоқсанына дейiн баяндасын.
6. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерiмен бiрлесiп селолық жерлерде электр энергиясын тұтынудың: тауар өндiрушi, әлеуметтiк сала, халық санаттары бойынша жеке есепке алынуын 1996 жылдың 1 сәуiрiне дейiнгi мерзiмде қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң электр және жылу энергиясына жеңiлдiктi тарифтер жөнiндегi бұрын қабылданған шешiмдерiнiң қосымшаға сәйкес күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 6 қазандағы
N 1311 қаулысына
қосымша
Үкiметтiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Қазақстан Республикасында туризм мен спортты дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 22 сәуiрдегi N 369 қаулысының алтыншы тармағы;
2. "Нарықтық қатынастарға көшу кезеңiнде мемлекеттiк өкiмет пен басқару органдарының бұқаралық ақпарат құралдарын, мемлекеттiк кiтап басу iсiн қорғау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 26 маусымдағы N 556 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 25, 398-құжат) төртiншi тармағы;

О дополнительных мерах по стимулированию развития промышленности и сельского хозяйства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1995 г. N 1311
Сноска. Постановление утратило силу, за исключением пункта 7 - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В целях обеспечения стабильной работы предприятий промышленности и сельского хозяйства Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Пункты 1,2 утратили силу с 1 февраля 1996 г. - постановлением Правительства РК от 26 января 1996 г. N 102.
3.(Пункты 3 и 4 утратили силу - постановлением Правительства РК от 13 мая 1998 г. N 431)
5. Государственному комитету Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике:
обеспечить в недельный срок пересмотр региональных тарифов на электроэнергию, учитывая при этом технологические особенности продвижения электроэнергии до потребителей, уменьшение разницы в тарифах между регионами;
совместно с Главной налоговой инспекцией Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить индивидуальный контроль за составом затрат и использованием прибыли хозяйствующих субъектов, включенных в Государственный поименный регистр предприятий - естественных монополистов;
совместно с акимами областей и г. Алматы взять под контроль уровень затрат на коммунальные услуги;
до 1 декабря 1995 года доложить Правительству о проведенной работе.
6. Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан совместно с акимами областей и г. Алматы обеспечить раздельный учет потребления электроэнергии в сельской местности: товаропроизводитель, социальная сфера, население - до 1 апреля 1996 года.
7. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан по льготным тарифам на электрическую и тепловую энергию согласно приложению.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 октября 1995 г. N 1311
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Пункт 6 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 апреля 1992 г. N 369 "О развитии туризма и спорта в Республике Казахстан".
2. Пункт 4 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 июня 1992 г. N 556 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан "О неотложных мерах по защите средств массовой информации органов государственной власти и управления, государственного книгоиздания в период перехода к рыночным отношениям" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 25, ст. 398).

3. "Қарағанды металлургия комбинатының жұмысын тұрақтандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 27 желтоқсандағы N 1472 қаулысының сегiзiншi тармағы;
4. "Павлодар өнеркәсiп-қаржы альянсы" салааралық өндiрiстiк-шаруашылық шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қазандағы N 1122-қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 42, 456-құжат) бекiтiлген "Павлодар өнеркәсiп-қаржы альянсы" салааралық өндiрiстiк-шаруашылық ассоциациясы туралы" Ереженiң он төртiншi тармағындағы бесiншi абзац;
5. Қазақстан Республикасы Премьер-министрi орынбасарының 1995 жылғы 10 ақпандағы N 8-2 өкiмiнiң бiрiншi және екiншi тармақтары.

3. Пункт 8 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 декабря 1994 г. N 1472 "О мерах по стабилизации работы Карагандинского металлургического комбината".
4. Абзац пятый пункта 14 Положения "О межотраслевой производственно-хозяйственной ассоциации "Павлодарский промышленно-финансовый альянс", утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 октября 1994 г. N 1122 "О создании межотраслевой производственно-хозяйственной ассоциации "Павлодарский промышленно-финансовый альянс" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 42, ст. 456).
5. Пункты 1 и 2 распоряжения Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 февраля 1995 г. N 8-2.