Республикалық балаларды оңалту орталығы құрылысының мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 11 қазан N 1316
Республикалық балаларды оңалту орталығының құрылысын кешендi жүргiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
қосалқы ғимараттар мен құрылыстарды салу, аумақты ыңғайластыру, инженерлiк-техникалық коммуникацияларды жүргiзу, Орталықтың құрылысына сараптама жүргiзу, авторлық және техникалық қадағалау үшiн:
денсаулық сақтау мекемелерiн ұстауға арнап 1995 жылы бөлiнетiн жалпы қаражат есебiнен 20,0 (жиырма) млн. теңге қарастырсын;
бюджеттiң жобасын жасау барысында 1996 жылға 280,0 (екi жүз сексен) млн. теңге, 1997 жылға - 40,0 (қырық) млн. теңге қарастырсын;
1995 жылдан бастап, проценттердi, қызмет көрсететiн банктердiң Түркияның кредит желiсi шеңберiндегi жобаны қаржыландыру жөнiндегi бюджеттегi әрбiр тиiстi жылғы төлемдерiнiң iлеспе және операциялық шығындарын төлеуге арналған қаражатты қарастырсын.
2. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi
Республикалық балаларды оңалту орталығының объектiлерiн
республикалық бюджеттiң қайтарымсыз негiздегi қаражаты есебiнен
басым қаржыландырылатын тiзбесiне кiргiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi
қажеттi мердiгерлiк ұйымдарды тарта отырып осы жұмыстардың орындалуын
қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Вопросы строительства Республиканского детского реабилитационного центра
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 1995 г. N 1316
В целях комплексного ведения строительства Республиканского детского реабилитационного центра Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
для строительства вспомогательных зданий и сооружений, благоустройства территории, подведения инженерно-технических коммуникаций, проведения экспертизы авторского и технического надзора за строительством Центра:
предусмотреть 20,0 (двадцать) млн. тенге за счет общих ассигнований, выделяемых в 1995 году на содержание учреждений здравоохранения;
при формировании проектов бюджета предусмотреть на 1996 год 280,0 (двести восемьдесят) млн. тенге, на 1997 год - 40,0 (сорок) млн.тенге;
предусмотреть, начиная с 1995 года, средства на оплату процентов, сопутствующих и операционных расходов обслуживающих банков в бюджете на каждый соответствующий год платежей, по финансированию проекта в рамках Турецкой кредитной линии.
2. Министерству экономики Республики Казахстан включить объекты Республиканского детского реабилитационного центра в перечень приоритетных, финансируемых за счет средств республиканского бюджета на безвозвратной основе.
3. Министерству здравоохранения Республики Казахстан обеспечить выполнение этих работ с привлечением необходимых подрядных организаций.
Премьер-министр
Республики Казахстан