"Қарағанды металлургия комбинаты" мемлекеттiк акционерлiк қоғамын реформалау туралы ЕСКЕРТУ. ҚР Үкiметiнiң 1995.11.06. N 1462 ~P951462 қаулысын қарау қажет.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 17 қазандағы N 1338<*>
"Қарағанды металлургия комбинаты" мемлекеттiк акционерлiк қоғамын қаржылай сауықтыру және оны экономикалық дағдарыстан шығару мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына сәйкес "Қарағанды металлургия комбинаты" мемлекеттiк акционерлiк қоғамы дәрменсiз борышкер деп танылып, мүлiгiн сырттай басқару арқылы соттан тысқары қайта ұйымдастыру процедуралары жүргiзiлсiн.
Сырттай басқару белгiленген кезеңiнде кредиторлардың талаптарын қанағаттандыру тоқтатылсын.
2. Мыналар құрылсын: <*>
(үшiншi абзац) борыштарының құрылымын талдау, оларды өтеу тәсілiн әзiрлеу және комбинатқа мемлекеттiк қолдау көрсету мақсатында Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi төрағасының орынбасары Б.М. Имашевтың төрағалығымен 3 қосымшаға сәйкес құрамда "Қарағанды металлургия комбинаты" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының қаржылық жай-күйi мен борыштарын бағалау жөнiндегi комиссия. Комиссияға "Қарағанды металлургия комбинаты" мемлекеттiк қоғамының борыштарын төлеу мерзiмiн кейiнге қалдыру құқығы
берiлсiн;
Ескерту. 2-тармақтың 1,2,4,5,6,7 абзацтары күшiн жойған -
ҚРМК-нiң 1995.11.17. N 1564 қаулысымен.
P951564_
3.
<*>
Ескерту. 3-тармақтың күшi жойылған - ҚРМК-нiң 1995.11.17.
N 1564 қаулысымен.
4. "Қарағанды металлургия комбинаты" мемлекеттiк акционерлiк
қоғамына банкiлiк қызмет көрсету құқығы Қазақстан Республикасының
мемлекеттiк Медетшi банкiне берiлсiн.
5.
<*>
6.
<*>
7.
<*>
8.
<*>
Ескерту. 5,6,7,8 тармақтар күшiн жойған - ҚРМК-нiң 1995.11.17.
N 1564 қаулысымен.
9. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi "Қарағанды металлургия комбинаты" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының мекен-жайына жiберiлетiн көмiр, кен, жентектердi тиеуге және дайын өнiмдi жөнелтуге қажеттi вагон санын бiрiншi кезекте бөлудi қамтамасыз етсiн.
10. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi "Қарағанды металлургия комбинаты" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының дайын өнiмдер қоймасын күзетудi қамтамасыз етсiн.

О реформировании Государственного акционерного общества "Карагандинский металлургический комбинат"<*> Сноска. Данное постановление пpименяется в части, не пpотивоpечащей тpебованиям постановления Пpавительства РК от 6 ноябpя 1995 г. N 1462 и условиям Договоpа об упpавлении, заключенного с фиpмой "Испат Интеpнешнл (ЮК) Лимитед" - постановление Пpавительства РК от 6 ноябpя 1995 г. N 1462; Пункты 3,5,6,7,8 и 12 утpатили силу - постановлением Пpавительства РК от 17 ноябpя 1995 г. N 1564.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 1995 г. N 1338
В целях финансового оздоровления Государственного акционерного общества "Карагандинский металлургический комбинат" и вывода из экономического кризиса Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, U952173_ "О банкротстве" признать Государственное акционерное общество "Карагандинский металлургический комбинат" несостоятельным должником и провести внесудебные реорганизационные процедуры через внешнее управление имуществом.
На период установления внешнего управления приостановить удовлетворение требований кредиторов.
2. Образовать:
(абзац третий) комиссию по оценке финансового состояния и долгов Государственного акционерного общества "Карагандинский металлургический комбинат" под председательством заместителя Председателя Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом Имашева Б.М. в составе согласно приложению 3, с целью анализа структуры долгов, разработки механизма их погашения и оказания комбинату государственной поддержки. Предоставить комиссии право отсрочки долгов Государственного акционерного общества "Карагандинский металлургический комбинат"; <*>
Сноска. Абзацы 1,2,4,5,6 и 7 пункта 2 утратили силу - постановлением Правительства РК от 17 ноября 1995 г. N 1564.
4. Передать Государственное акционерное общество "Карагандинский металлургический комбинат" на банковское обслуживание в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан.
5. Пункт 5 - утратил силу постановлением Правительства РК от 6 ноября 1995 г. N 1462.
9. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить первоочередное выделение необходимого количества вагонов поставщикам под погрузку угля, руды, окатышей в адрес Государственного акционерного общества "Карагандинский металлургический комбинат" и отгрузку готовой продукции.
10. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану складов готовой продукции Государственного акционерного общества "Карагандинский металлургический комбинат".