"Казвоентехимпекс" республикалық мемлекеттiк кәсiпорын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 20 қазан N 1356. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.08.19. N 789 қаулысымен. ~P980789
"Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 U952335_ Заң күшi бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi жанындағы Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi бас сауда басқармасының базасында қару-жарақтар мен оларға оқ-дәрiлердi, әскери техника мен технологияларды, қосалқы бөлшектердi, жинақтаушы бұйымдар мен приборларды сатып алу және сату, ғарыштық сынақтарды, сондай-ақ әскери тектi қара, түстi металдар мен материалдарды жинау мен сатуды ұйымдастыру, әскери мақсаттағы өнiмдермен экспорттық-импорттық операциялар жүргiзу үшiн шаруашылық жүргiзу құқығымен "Казвоентехимпекс" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны құрылсын.
2. "Казвоентехимпекс" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына осы қаулының бiрiншi тармағында көрсетiлген өнiмдермен экспорттық-импорттық операциялар жүргiзу құқығы берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi "Казвоентехимпекс" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының жарғысын бiр ай мерзiмде бекiтiп, оны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнiң органдарында тiркесiн.
4. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Казвоентехимпекс" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының жарғы қорын құрсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О создании Республиканского государственного предприятия "Казвоентехимпэкс"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 1995 г. N 1356. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 августа 1998 г. N 789 (P980789)
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 г. N 2335 Z952335_  "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать при Министерстве обороны Республики Казахстан на базе Главного управления торговли Министерства обороны Республики Казахстан Республиканское государственное предприятие "Казвоентехимпэкс" на праве хозяйственного ведения для закупки и реализации вооружений и боеприпасов к нему, военной техники и технологии, запасных частей, комплектующих изделий и приборов, организации сбора и реализации космического лома, а также лома черных, цветных металлов и материалов военного происхождения, проведения экспортно-импортных операций с продукцией военного назначения.
2. Предоставить Республиканскому государственному предприятию "Казвоентехимпэкс" право проводить экспортно-импортные операции с продукцией, указанной в пункте 1 настоящего постановления. 33_02_00
3. Министерству обороны Республики Казахстан в месячный срок утвердить устав Республиканского государственного предприятия "Казвоентехимпэкс" и зарегистрировать его в органах Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и Министерству финансов Республики Казахстан сформировать уставный фонд Республиканского государственного предприятия "Казвоентехимпэкс".
Премьер-министр
Республики Казахстан