Бюджет қарыздары бойынша есептеме жасау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 20 қазандағы N 1360
Бюджеттiк мекемелердiң жылу мен электр энергиясы үшiн жинақталып қалған берешегiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бюджетке төлемдерi бойынша төменде аталған шаруашылық жүргiзушi субъектiлер мен республикалық бюджет арасындағы жалпы сомасы 516,0 (бес жүз он алты) млн. теңге берешекке бiржолғы есептеме жасайтын болсын, оның iшiнде:
директивалық кредиттер бойынша "Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамына 137 (жүз отыз жетi) млн. теңге, Экономиканы жаңғырту қорына - 95 (тоқсан бес) млн. теңге және Жер қойнауын қорғау мен минералдық-шикiзат базасын ұлғайту қорына - 70 (жетпiс) млн. теңге есептеме жасасын;
Экономиканы жаңғырту қоры бойынша Тың темiр жолы басқармасына - 160 (жүз алпыс) млн. теңге есептеме жасасын;
директивалық кредиттер бойынша "Алтайэнерго" электр энергиясы жөнiндегi өндiрiстiк бiрлестiгiне - 37 (отыз жетi) млн. теңге есептеме жасасын;
Экономиканы жаңғырту қоры бойынша Алматы темiр жол басқармасына - 17 (он жетi) млн. теңге есептеме жасасын;
қаржыландыру кезiнде "Қазақстанэнерго" мемлекеттiк электр энергиясы компаниясы жүйесiнiң кәсiпорындары 1995 жылдың 1 қазанына дейiн оларға берген жылуы мен электр энергиясы үшiн мыналарға қарасты бюджеттiк мекемелердiң берешегiне: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне - 120 (жүз жиырма) млн. теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне - 238 (екi жүз отыз сегiз) млн. теңге, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiне - 12 (он екi) млн. теңге, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекара күзетi жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне - 120 (жүз жиырма) млн. теңге, Қазақстан Республикасының Азаматтық қорғаныс штабына - 12 (он екi) млн. теңге, Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетiне - 5 (бес) млн. теңге және Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгiне - 9 (тоғыз) млн. теңге, аталған сомаларды бюджеттiң кiрiсi мен шығысы бөлiктерiнде көрсете отырып, есептеме жасасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 1995 г. N 1360
В целях сокращения образовавшейся задолженности бюджетных учреждений за тепло и электроэнергию Правительство Республики Казахстан постановляет:
Министерству финансов Республики Казахстан провести разовый зачет задолженности между нижеперечисленными хозяйствующими субъектами по платежам в бюджет и республиканским бюджетом на общую сумму 516,0 (пятьсот шестнадцать) млн. тенге, в том числе:
Государственному акционерному обществу "Экибастузкомир" зачесть по директивным кредитам 137 (сто тридцать семь) млн.тенге, Фонду преобразования экономики - 95 (девяносто пять) млн.тенге и Фонду охраны недр и воспроизводства минерально-сырьевой базы - 70 (семьдесят) млн.тенге;
Управлению Целинной железной дороги по Фонду преобразования экономики зачесть 160 (сто шестьдесят) млн.тенге;
производственному объединению по электроэнергии "Алтайэнерго" по директивным кредитам зачесть 37 (тридцать семь) млн.тенге;
Управлению Алматинской железной дороги по Фонду преобразования экономики зачесть 17 (семнадцать) млн.тенге;
зачесть при финансировании задолженность бюджетных учреждений, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан, в сумме 120 (сто двадцать) млн.тенге, Министерству обороны Республики Казахстан - 238 (двести тридцать восемь) млн.тенге, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан - 12 (двенадцать) млн.тенге, Государственному комитету Республики Казахстан по охране государственной границы - 120 (сто двадцать) млн.тенге, Штабу гражданской обороны Республики Казахстан - 12 млн.тенге, Комитету по государственным материальным резервам при Кабинете Министров Республики Казахстан - 5 (пять) млн.тенге и Министерству образования Республики Казахстан - 9 (девять) млн.тенге за тепло и электроэнергию, предоставленные им предприятиями системы Государственной электроэнергетической компании "Казахстанэнерго", по состоянию на 1 октября 1995 года, с отражением указанных сумм в доходной и расходной частях бюджета 1995 года.
Премьер-министр
Республики Казахстан