Қазақстан Респбуликасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 17 қыркүйектегi N 907 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 23 қазандағы N 1375
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақмыс" мемлекеттiк холдинг компаниясы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 17 қыркүйектегi N 907 қаулысының қосымшасынан (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 39, 453-бап) "Қазақмыс" мемлекеттiк холдинг компаниясына кiретiн мына кәсiпорындар алынып тасталсын:
"Шилiсай" өндiрiстiк бiрлестiгi, Октябрьск қаласы, Ақтөбе
облысы;
"Октябрьдiң 50 жылдығы" кенiшi, Көктау қаласы, Ақтөбе
облысы;
Бозшакөл кен орыны негiзiнде салынып жатқан кәсiпорын
("Бозшакөл" кен байыту комбинаты).
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 сентября 1993 г. N 907
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1995 г. N 1375
Правительство Республики Казахстан постановляет:
исключить из приложения к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 сентября 1993 г. N 907 "О Государственной холдинговой компании "Казахмыс" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 39, ст. 453) следующие предприятия, входящие в Государственную холдинговую компанию "Казахмыс":
производственное объединение "Чилисай", г. Октябрьск, Актюбинская область;
рудник "50 лет Октября", г. Коктау, Актюбинская область;
строящееся предприятие на базе месторождения Бощекульское (горно-обогатительный комбинат "Бозшакол").
Премьер-министр
Республики Казахстан