Қазақстан Республикасының Ұлыбританияның Бiрiккен Корольдiгi мен Солтүстiк Ирландиядағы Елшiлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 27 қазандағы N 1394
"Қазақстан Республикасының Ұлыбританияның Бiрiккен Корольдiгi мен Солтүстiк Ирландиядағы Елшiлiгiн ашу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 қазандағы N 2569 U952569_ Жарлығын жүзеге асыру үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Ұлыбританияның Бiрiккен Корольдiгi мен Солтүстiк Ирландиядағы Елшiлiгiнiң штат саны 24,5 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ұлыбританияның Бiрiккен Корольдiгi мен Солтүстiк Ирландиядағы Төтенше және Өкiлеттi Елшiсiнiң лауазымдық жалақысы айына 3500 АҚШ доллары мөлшерiнде белгiленсiн. <*>
Елшiлiк қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң шетел валютасымен айлық жалақысына қарай штат кестесiне сәйкес белгiленсiн.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Үкiметiнiң 1996.12.18.
N 1545 қаулысымен. P961545_
3. Елшiлiк қызметкерлерiне медициналық көмек көрсетуге арналған аударым олардың шетел валютасымен жалақы қорының 2 процентi мөлшерiнде белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы Iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсе отырып Қазақстан Республикасының Ұлыбританияның Бiрiккен Корольдiгi мен Солтүстiк Ирландиядағы Елшiлiгiнiң штаттық кестесiн және смета шығынын бекiтсiн.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1995 жылдың
аяғына дейiнгi кезеңге арналған үй-жай жөндеуге, автокөлiк,
қажеттi құрал-саймандар мен жабдықтар алуға iс-сапарға шығындарды
қоса алғанда Қазақстан Республикасының Ұлыбританияның Бiрiккен
Корольдiгi мен Солтүстiк Ирландиядағы Елшiлiгiнiң қызметiн
қамтамасыз ету үшiн қажеттi қаражатты республикалық бюджет
қаражатының есебiнен бөлетiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Вопросы Посольства Республики Казахстан в Соединенном Королевстве Великобритании и Северной Ирландии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 1995 г. N 1394
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 20 октября 1995 г. N 2569 U952569_ "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Соединенном Королевстве Великобритании и Северной Ирландии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить штатную численность Посольства Республики Казахстан в Соединенном Королевстве Великобритании и Северной Ирландии в количестве 24,5 единиц.
2. Установить Чрезвычайному и Полномочному Послу Республики Казахстан в Соединенном Королевстве Великобритании и Северной Ирландии должностной оклад в размере 3500 долларов США в месяц. <*>
Должностные оклады сотрудников Посольства установить, исходя из месячного инвалютного оклада Посла Республики Казахстан в соответствии со штатным расписанием.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 18 декабря 1996 г. N 1545 P961545_ .
3. Установить отчисления на оказание медицинской помощи сотрудникам Посольства в размере 2 процентов от фонда их заработной платы в иностранной валюте.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан утвердить штатное расписание и смету расходов Посольства Республики Казахстан в Соединенном Королевстве Великобритании и Северной Ирландии.
5. Министерству финансов Республики Казахстан выделить необходимые ассигнования для обеспечения деятельности Посольства Республики Казахстан в Соединенном Королевстве Великобритании и Северной Ирландии, включая расходы на ремонт помещения, приобретение автотранспорта, необходимого инвентаря и оборудования и командировочные на период до конца 1995 года за счет средств республиканского бюджета.
Премьер-министр
Республики Казахстан