Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 8 қараша N 1487. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.31. N 1747 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн акциздеуге жататын
тауарларға және құмар ойындар бизнесiне арналған акциздердiң
ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 қаулысының қосымшасына /Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 24, 281-құжат/ мынадай
өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
"Шараптар" жолындағы "0,2" цифрлары
"0,3" цифрларымен алмастырылсын;
"Шарап материалдары" жолындағы "0,2"
цифрлары "0,1" цифрларымен алмастырылсын;
"Өңделген және өңделмеген мех терiлерi
/көртышқан, үй қояны, ит, бұғы, қой
терiсiнен басқа/" жолындағы "50" цифры
"20" цифрымен алмастырылсын;
"Өңделген және өңделмеген мех терiлерi..."
жолы мынадай жолдармен толықтырылсын:
"Өңделген және өңделмеген қаракөл терiлерi          7
Пәлтенi, қысқа пәлтенi, жакеттi, желбегейдi,
палантиндi, боаны, шарфты, бас киiмдi, жағаны,
тонды, пластиндi қоса алғанда қаракөлден
жасалған бұйымдар                                   10
Өңделген қаракөлдi қолдана отырып жасалған
пәлте, қысқы пәлте, жакет, желбегей                 10
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 1995 г. N 1487. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 1996 г. N 1747. ~P961747
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974
P950974_
"О ставках
акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан,
и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст.
281) следующие изменения и дополнения:
по строке "Вина" цифры "0,2" заменить цифрами "0,3";
по строке "Виноматериалы" цифры "0,2" заменить цифрами "0,1";
по строке "Выделанные и невыделанные меховые шкурки (кроме
шкурок крота, кролика, собаки, оленя, овчины)" цифру "50" заменить
цифрой "20";
после строки "Выделанные и невыделанные меховые шкурки ..."
дополнить следующими строками:
"Выделанные и невыделанные шкурки каракуля             7
Изделия из каракуля, включая пальто,
полупальто, жакеты, накидки, палантины,
боа, шарфы, головные уборы, воротники,
шубы, пластины                                         10
Пальто, полупальто, жакеты, накидки
с применением отделки из каракуля                      10"
Премьер-Министр
Республики Казахстан