"Жезказганцветмет" акционерлiк қоғамының кредиторлық және дебиторлық берешектерiн бағалау жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 14 қарашадағы N 1528
"Жезказганцветмет" акционерлiк қоғамының берешектерiн өтеу жөнiнде шаралар кешенiн әзiрлеу мен қаржыландыру көздерiн айқындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Жезказганцветмет" акционерлiк қоғамының кредиторлық және дебиторлық берешектерiн нақтылау жөнiнде қосымшаға сәйкес құрамда Ведомствоаралық комиссия құрылсын.
2. "Жезказганцветмет" акционерлiк қоғамының кредиторларының талаптарын қанағаттандыру Үкiмет арнаулы қаулы қабылдағанға дейiн тоқтатыла тұрсын.
3. Комиссия 1995 жылғы 13 қарашадан жұмысқа кiрiссiн және он
күн мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасының Үкiметiне жұмыс
нәтижелерi туралы есеп берсiн, сондай-ақ "Жезказганцветмет"
акционерлiк қоғамы берешектерiнiң барлық түрiн өтеу тәртiбi мен
мерзiмiн айқындау жөнiнде ұсыныс енгiзсiн.
Комиссия төрағасына жұмысқа жергiлiктi атқару органдары
аппаратының қызметкерлерiн тартуға құқық берiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 14 қарашадағы
N 1528 қаулысына
қосымша
"Жезказганцветмет" акционерлiк қоғамының кредиторлық
және дебиторлық берешектерiн бағалау жөнiндегi
ведомствоаралық комиссиясының
құрамы
Оспанов Х.А.         - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және
сауда министрiнiң орынбасары, комиссия
төрағасы
Жұмабеков Б.         - Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi
Жезқазған аумақтық комитетiнiң төрағасы,
комиссия төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелерi
Қамбақов Т.У.        - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және
сауда министрлiгiнiң экономика,
кәсiпорындарды санациялау мен нарықтық
қатынастар бас басқармасы бастығының
орынбасары
Жәркенов М.Е.        - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және
сауда министрлiгiнiң базалық салалар
бас басқармасының бастығы
Оңдашев Ә.Қ.         - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң нарықтық
инфрақұрылымдар басқармасының
бастығы

О создании Межведомственной комиссии по оценке кредиторской и дебиторской задолженностей акционерного общества "Жезказганцветмет"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1995 г. N 1528
В целях разработки комплекса мер по погашению задолженностей акционерного общества "Жезказганцветмет" и определения источников финансирования Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Межведомственную комиссию по уточнению кредиторской и дебиторской задолженностей акционерного общества "Жезказганцветмет" в составе согласно приложению.
2. Приостановить удовлетворение требований кредиторов акционерного общества "Жезказганцветмет" до принятия специального постановления Правительства.
3. Комиссии приступить к работе с 13 ноября 1995 года и в десятидневный срок представить Правительству Республики Казахстан отчет о результатах работы, а также внести предложения по определению порядка и сроков погашения всех видов задолженностей акционерного общества "Жезказганцветмет".
Председателя комиссии наделить правом привлекать к работе работников аппарата местных исполнительных органов.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1995 г. N 1528
С О С Т А В
Межведомственной комиссии
по оценке кредиторской и
дебиторской задолженностей
акционерного общества "Жезказганцветмет"
Оспанов Х.А.       - заместитель Министра промышленности и торговли
Республики Казахстан, председатель комиссии
Жумабеков Б.       - председатель Жезказганского территориального
комитета по управлению государственным
имуществом, заместитель председателя
комиссии
Члены комиссии:
Камбаков Т.У.      - заместитель начальника главного управления
экономики, санации предприятий и рыночных
отношений Министерства промышленности и
торговли Республики Казахстан
Жаркенов М.И.      - начальник главного управления базовых
отраслей промышленности Министерства
экономики Республики Казахстан
Ундашев А.К.       - начальник управления рыночных инфраструктур
Министерства финансов Республики Казахстан