Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 7 маусымдағы N 477 қаулысына толықтырулар мен өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 16 қараша N 1551. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.08.11. N 1244 қаулысымен. ~P971244
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Ы.Алтынсарин атындағы Педагогика ғылымдары ғылыми-зерттеу институтын қайта құру және "Бiлiм" ғылыми-педагогикалық бiрлестiгiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 7 маусымдағы N 477 қаулысына /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 22, 282-құжат/ мынадай толықтырулар мен өзгертулер енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа абзацпен толықтырылсын:
"Алматы қаласының N 1 педучилищесiн, N 159 орта мектебiн,
N 29 және N 204 бала бақшаларын қаржыландыру Алматы қаласының
бюджетiнен жүзеге асырылсын";
3-тармақ алынып тасталсын;
4, 5 және 6-тармақтар тиiсiнше 3, 4 және 5-тармақтар болып
саналсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О внесении дополнения и изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 июня 1993 г. N 477
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 1995 г. N 1551. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 августа 1997 г. N 1244 ~P971244.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 июня 1993 г. N 477 "О преобразовании Научно-исследовательского института педагогических наук имени И. Алтынсарина и создании Научно-педагогического объединения "Образование" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 22, ст. 282) следующие дополнение и изменения:
пункт 2 дополнить новым абзацем следующего содержания:
"Финансирование педучилища N 1 г. Алматы, средней школы N 159, детских садов N 29 и 204 г. Алматы осуществлять из бюджета г. Алматы";
пункт 3 исключить;
пункты 4, 5 и 6 считать соответственно пунктами 3, 4 и 5.
Премьер-Министр
Республики Казахстан