Бюджеттiк борыштар бойынша есептеме жасау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 16 қарашадағы N 1553
Қарағанды металлургия комбинатының бюджетке төлемдерi бойынша және тиiсiнше Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту қорының комбинат алдындағы берешектерiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қарағанды металлургия комбинаты мен республикалық бюджет арасындағы 1995 жылғы 1 қазандағы жағдай бойынша бюджетке төлемдер жөнiндегi 73 млн. /жетпiс үш миллион/ теңге сомасындағы берешекке, аталған сома 1995 жылға арналған бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсетiлiп, бiр жолғы есептеме жасасын.
2. Қарағанды металлургия комбинаты:
Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту қорына дебиторлық берешегiн республикалық бюджетке кредиторлық берешегiн өтеу есебiне есептесiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 1995 г. N 1553
В целях сокращения задолженности Карагандинского металлургического комбината по платежам в бюджет и соответственно Фонда преобразования экономики Республики Казахстан перед комбинатом Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
провести разовый зачет задолженности в сумме 73 млн. (семьдесят три миллиона) тенге по платежам в бюджет между Карагандинским металлургическим комбинатом и республиканским бюджетом по состоянию на 1 октября 1995 года, с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях бюджета за 1995 год.
2. Карагандинскому металлургическому комбинату:
зачесть дебиторскую задолженность Фонда преобразования экономики Республики Казахстан в счет погашения кредиторской задолженности в республиканский бюджет.
Премьер-Министр
Республики Казахстан