Алматы темiр жол басқармасын тәуекелдiк үшiн төлемдер жөнiндегi мiндеттемелерден босату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 30 қараша N 1613. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.05.13. N 431 қаулысымен. ~P980431
Қазақстан Республикасына "Дружба" шекаралық темiр жол өткелiн техникалық жарақтандыру жұмыстарын жүзеге асыру үшiн Жапон Үкiметi бөлген кредит қаражатын тиiмдi пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Соңғы займ иесi - Алматы темiр жол басқармасы "Қазақстан Республикасының кепiлдiктерiн есепке алуды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 16 қарашадағы N 1300 қаулысымен бекiтiлген кредиттiң өтелмеген қалдығы бойынша берiлген кепiлдiктiң валютамен алғанда жылдық 1% мөлшерiнде тәуекелдiк үшiн төлем жөнiндегi мiндеттемелерден босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об освобождении Управления Алматинской железной дороги от обязательств по платежам за риск
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 1995 г. N 1613. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 мая 1998 г. N 431 ~P980431.
В целях эффективного использования средств кредита Правительства Японии, выделенного Республике Казахстан для осуществления работ по усилению технической оснащенности пограничного железнодорожного перехода "Дружба", Правительство Республики Казахстан постановляет:
Освободить конечного заемщика - Управление Алматинской железной дороги от установленных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 ноября 1994 г. N 1300 P941300_ "Об упорядочении учета гарантий Республики Казахстан" обязательств по платежам за риск в размере 1% годовых в валюте предоставленной гарантии по непогашенным остаткам кредита.
Премьер-Министр
Республики Казахстан