Республиканың бiрқатар алтын және полиметалл кен орындарының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 15 ақпандағы N 164-а
LМI, S.А. Switzerland (Indipendance S.А.) компаниясы тарапынан Суздаль, Мизек, Светинское, Думан-Шуақ, Гагаринское, Шатыркөл, Жайсаң, Родниковое, Шәймерден, Варваринское, Павловское және Самарское алтын, күмiс және түстi металдар кен орындарын барлау, игеру және дамыту үшiн кредит беру жөнiндегi мiндеттемелердiң орындалмауына байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi (С.Дәукеев) "Байбұлақ" бiрлескен кәсiпорнына аталған кен орындарына берiлген лицензияларды қайтарып алсын және тау-кен бөлiктерiн берудi рәсiмдеудi тоқтатсын.
2. Светинское, Думан-Шуақ, Гагаринское, Шатыркөл, Жайсаң кен орындары Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1993 жылғы 22 қыркүйектегi N 420 өкiмiмен жарияланған тендер тiзiмiнде қалпына келтiрiлсiн.
3. Семей, Жамбыл, Қарағанды және Қостанай облыстарының
әкiмдерi тиiстi аумақтардағы аталған кен орындарына "Байбұлақ"
бiрлескен кәсiпорнына жер бөлiп берудi рәсiмдеудi тоқтататын
болсын.
4. "Байбұлақ" бiрлескен кәсiпорнымен алтын және полиметалл кен
орындарын барлау және игеру туралы" Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң  1995 жылғы 20 қаңтардағы N 29 қаулысының
күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О некоторых вопросах ряда золоторудных полиметаллических месторождений республики
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 февраля 1995 г. N 164-a
В связи с неисполнением обязательств со стороны Компании LМI, S.А. Switzerland (Indipendanc S.А.) по представлению кредита для разведки, освоения и развития месторождений золота, серебра и цветных металлов - Суздальского, Мизек, Светинского, Думан-Шуак, Гагаринского, Шатыркуль, Жайсан, Родникового, Шаймерден, Варваринского, Павловского и Самарского Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству геологии и охраны недр Республики Казахстан (Даукееву С.) отозвать лицензии и прекратить оформление горных отводов вышеуказанных месторождений совместному предприятию "Байбулак".
2. Восстановить месторождения - Светинское, Думан-Шуак, Гагаринское, Шатыркуль, Жайсан в списке объявленного тендера распоряжением Премьер-министра от 22 сентября 1993 г. N 420.
3. Главам Семипалатинской, Жамбылской, Карагандинской и Кустанайской областных администраций приостановить оформление земельных отводов СП "Байбулак" на поименованные месторождения, находящиеся на соответствующих территориях.
4. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 января 1995 г. N 29 "О разведке и разработке золоторудных и полиметаллических месторождений совместным предприятием "Байбулак".
Премьер-министр
Республики Казахстан