"Павлодар облысындағы қоғамдық жолаушылар көлiгiне арналған автобустар" секторлық бағдарламасын жүзеге асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 4 желтоқсан N 1653
Қазақстан Республикасы мен Германия Федеративтiк Республикасы Үкiметiнiң арасындағы қаржылай және техникалық ынтымақтастық туралы Келiсiм шеңберiндегi 6,5 млн. (алты миллион бес жүз мың) немiс маркасы сомасындағы "Павлодар облысындағы қоғамдық жолаушылар көлiгiне арналған автобустар" секторлық бағдарламасы бойынша ГФР-дiң Қалпына келтiру жөнiндегi кредиттiк ведомствосы (КФВ) займның қаражатын тиiмдi пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Займ қаражатының келiп түсуi мен пайдалануы республикалық бюджет арқылы жүзеге асырылады деп белгiленсiн. Бөлiнген қаражаттың мақсатты және тиiмдi пайдаланылуы, сондай-ақ олардың уақытылы өтелуi Павлодар облысының әкiмiне жүктеледi, оның мұқтажына осы займның шегiнде валюталық қаражат бөлiнедi.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
Германия Федеративтiк Республикасының Қалпына келтiру жөнiндегi кредиттiк ведомствосымен (КФВ) 6,5 млн. (алты миллион бес жүз мың) немiс маркасы сомасындағы займ туралы Келiсiмге қол қойсын;
аталған займды өтеу графигiне сәйкес 1996 жылдан бастап жыл сайынғы бюджеттiң жобасында проценттердi төлеуге, ал 2006 жылдан бастап-проценттер мен негiзгi борышты өтеуге қажеттi қаражат көзделсiн.
3. "Павлодаркөлiкхолдинг" облыстық холдинг компаниясы аталған кредит жөнiндегi түпкiлiктi заемшы болып белгiленсiн.
4. Павлодар облысының әкiмi:
"Павлодаркөлiкхолдинг" облыстық холдинг компаниясымен бiрлесiп, он күн мерзiмде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен берiлген займ қаражатын республикалық бюджетке үш жылдық жеңiлдiк кезеңiн қоса алғанда, жетi жыл iшiнде қайтару туралы iшкi кредиттiк келiсiм жасасын;
"Павлодаркөлiкхолдинг" облыстық холдинг компаниясына қалалық автобустар мен қосалқы бөлшектер сатып алу жөнiндегi контракт жасауға сенiмхат берсiн.
5. "Павлодаркөлiкхолдинг" облыстық холдинг компаниясы алынған қаражаттың есебiн жүргiзсiн және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Шетел капиталын пайдалану жөнiндегi комитетке тоқсан сайын есеп берiп отырсын.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Шетел капиталын пайдалану жөнiндегi комитет:
аталған займның күшiне енуiне қажеттi материалдар дайындасын;
займның iске асырылуын жалпы үйлестiрудi жүзеге асырсын;
займ қаражатын пайдаланудың есебiн жүргiзсiн;
ГФР-дiң Қалпына келтiру жөнiндегi кредиттiк ведомствосына (КФВ) займ қаражатының пайдаланылуы туралы есеп ұсынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О реализации секторной программы "Автобусы для общественного пассажирского транспорта Павлодарской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1995 г. N 1653
В целях эффективного использования средств займа Кредитного ведомства по восстановлению (КФВ) ФРГ по секторной программе "Автобусы для общественного пассажирского транспорта Павлодарской области" в сумме 6,5 млн. (шесть миллионов пятьсот тысяч) немецких марок в рамках Соглашения о финансовом и техническом сотрудничестве между Правительствами Республики Казахстан и Федеративной Республики Германия Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить, что поступление и использование средств займа осуществляется через республиканский бюджет. Ответственность за целевое и эффективное использование выделяемых средств, а также своевременное их погашение возлагается на акима Павлодарской области, на нужды которой выделены валютные ассигнования в пределах данного займа.
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
подписать с Кредитным ведомством по восстановлению (КФВ) Федеративной Республики Германия Соглашение о займе в сумме 6,5 млн. (шесть миллионов пятьсот тысяч) немецких марок;
в соответствии с графиком погашения данного займа начиная с 1996 года в проектах ежегодных бюджетов предусматривать необходимые ассигнования на уплату процентов, а с 2006 года - на погашение процентов и основного долга.
3. Определить конечным заемщиком по данному кредиту областную холдинговую компанию "Павлодартрансхолдинг".
4. Акиму Павлодарской области:
совместно с областной холдинговой компанией "Павлодартрансхолдинг" в десятидневный срок заключить внутреннее кредитное соглашение с Министерством финансов Республики Казахстан о возврате средств предоставленного займа в республиканский бюджет в течение семи лет, включая льготный период - три года;
выдать доверенность областной холдинговой компании "Павлодартрансхолдинг" на заключение контракта по закупке городских автобусов и запасных частей.
5. Областной холдинговой компании "павлодартрансхолдинг" вести учет полученных средств и ежеквартально представлять отчеты в Комитет по использованию иностранного капитала при Министерстве финансов Республики Казахстан.
6. Комитету по использованию иностранного капитала при Министерстве финансов Республики Казахстан:
подготовить необходимые материалы для вступления в силу данного займа;
осуществлять общую координацию реализации займа;
вести учет использования средств займа;
представлять в Кредитное ведомство по восстановлению (КФВ) ФРГ отчет об использовании средств займа.
Премьер-Министр
Республики Казахстан