"Павлодартрактор" акционерлiк қоғамын қаржылай сауықтандыру процедуралары туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 18 желтоқсандағы N 1739 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 381 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.23  N 381  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасында 1996 жылғы көктемгi егiс жұмыстары үшiн тракторлардың шығарылуын қамтамасыз ету және "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамын қаржылай-экономикалық сауықтандыру жөнiндегi бiрiншi кезектегi шараларды ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына сәйкес "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамы мен оның құрамына кiретiн кәсiпорындар Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiнiң қызмет көрсетуiне берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамы мен оның құрамына кiретiн кәсiпорындардың мемлекеттiк акциялар пакетiн иелену, пайдалану және басқару құқықтарын Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне берсiн.
3. Төлем қабiлетi жоқ кәсiпорындарға консультация беру жөнiндегi республикалық орталық, мемлекеттiк медетшi банк және "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамы "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамын қаржылай-экономикалық сауықтыру және қайта ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 3 қарашадағы N 1446 қаулысына сәйкес құрылған, қайта ұйымдастыру процедураларын жүргiзу жөнiндегi мемлекеттiк комиссия ұсынған бiрiншi кезектегi жоспардың негiзiнде қайта құру процедураларын (сауықтыру) жүргiзудiң жеке жоспарын әзiрлесiн.
4. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкi "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамын қалпына келтiру жөнiндегi шаралардың қаржыландырылуын өзара келiсiлген кесте бойынша қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамының директивтi және басқа да бюджеттен бөлiнген кредиттерiн өтеу жөнiндегi ұсыныстарын енгiзсiн.
6. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, Ауыл
шаруашылығы министрлiгi, "Кең дала" акционерлiк қоғамы
"Павлодартрактор" акционерлiк қоғамынан тракторларды лизинг
негiзiнде сатып алудың шарттарын әзiрлесiн.
7. Ақшалай қаражаттың пайдаланылуын бақылау Қазақстан
Республикасының Мемлекеттiк медетшi банкiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О процедурах финансового оздоровления акционерного общества "Павлодартрактор"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1995 г. N 1739. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2008 года N 381.
Сноска. Постановление Правительства РК от 18 декабря 1995 г. N 1739 утратило силу постановлением Правительства РК от 23.04.2008  N 381 .
В целях обеспечения выпуска тракторов для весенне-полевых работ в 1996 году в Республике Казахстан и организации проведения первоочередных мер по финансово-экономическому оздоровлению акционерного общества "Павлодартрактор" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать на обслуживание в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан акционерное общество "Павлодартрактор" и предприятия, входящие в его состав, в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, " О банкротстве ".
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом передать государственному Реабилитационному банку Республики Казахстан права владения, пользования и управления государственными пакетами акций акционерного общества "Павлодартрактор" и предприятий, входящих в его состав.
3. Республиканскому центру по консультациям неплатежеспособных предприятий, государственному Реабилитационному банку и акционерному обществу "Павлодартрактор" разработать индивидуальный план проведения реорганизационных процедур (санаций) на основе плана первоочередных мер, предложенных Государственной комиссией по проведению реорганизационных процедур, образованной в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1995 г. N 1446 " О мерах по финансово-экономическому оздоровлению и реорганизации акционерного общества "Павлодартрактор"
4. Государственному Реабилитационному банку Республики Казахстан обеспечить финансирование мероприятий по реабилитации акционерного общества "Павлодартрактор" по взаимно согласованному графику.
5. Министерству финансов Республики Казахстан внести предложения по погашению акционерным обществом "Павлодартрактор" директивных и других кредитов, выделенных из бюджета.
6. Министерству финансов, Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан, акционерному обществу "Кендала" разработать условия закупа тракторов у акционерного общества "Павлодартрактор" на лизинговой основе.
7. Контроль за использованием денежных средств возложить на государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан