"Жаңа астана" республикалық бюджеттен тыс қорының Байқаушы кеңесi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 18 желтоқсан N 1740. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.12.02. N 1225 қаулысымен. ~P981225
Астананы көшiру және Ақмола қаласы мен оның ықпал аймағын одан
әрi дамыту жөнiндегi бiрiншi кезектi Мемлекеттiк бағдарлама шегiнде
"Жаңа астана" республикалық бюджеттен тыс қорынан қаражатты мақсатты
жұмсау мен пайдаланудың басымдығы жөнiнде жедел шешiмдер қабылдау
мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Байқаушы кеңес мына құрамда құрылсын:
Мұқашев Ж.Ж.            - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрiнiң бiрiншi орынбасары
(төраға)
Кеңес мүшелерi:
Андрющенко А.И.         - Қазақстан Республикасы Экономика
министрiнiң орынбасары
Дүйсенбеков Ж.А.        - Қазақстан Республикасы Құрылыс, тұрғын
үй және аумақтарда құрылыс салу
министрiнiң орынбасары
Сағындықова М.О.        - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
Тұрғын үй құрылысы банкi басқармасының
төрағасы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О Наблюдательном совете республиканского внебюджетного фонда "Новая столица"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1995 г. N 1740. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 2 декабря 1998 г. N 1225 ~P981225.
В целях контроля за целевым использованием и принятия
оперативных решений по приоритетности использования средств из
республиканского внебюджетного фонда "Новая столица" в пределах
Государственной программы первоочередных мер по переносу столицы и
дальнейшему развитию города Акмолы и зон его влияния Правительство
Республики Казахстан постановляет:
Создать Наблюдательный совет фонда в следующем составе:
Мукашев Ж.Д.      - Первый заместитель Министра финансов
Республики Казахстан (председатель)
Члены совета:
Андрющенко А.И.   - заместитель Министра экономики
Республики Казахстан
Дуйсембеков Ж.А.  - заместитель Министра строительства,
жилья и застройки территорий
Республики Казахстан
Сагындыкова М.О.  - Председатель Правления
Государственного банка жилищного
строительства (Жилстройбанк)
Республики Казахстан
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан