Қазақстан Республикасы Ұлт саясаты жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1781. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.27. N 1655 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Ұлт саясаты жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, орталық аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 80 адам болып бекiтiлсiн. <*>
2. Қазақстан Республикасы Ұлт саясаты жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне Төрағаның 3 орынбасарын, соның iшiнде бiреуi бiрiншi орынбасар, сондай-ақ саны 9 адам алқа ұстауына рұқсат берiлсiн. <*>
Ескерту. 1 және 2-тармақтарға өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң
1996.04.27. N 519 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Ұлт саясаты жөнiндегi мемлекеттiк
комитетiнiң орталық аппараты үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль
лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасы Ұлт саясаты жөнiндегi мемлекеттiк
комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995
жылғы 14 қыркүйектегi N 1263 (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995
ж., N 30, 379 құжат) қаулысындағы 3,4-тармақтардың, 5-тармақтың
бiрiншi сөйлемiнiң және 7-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1781 қаулысына
Қосымша
<*>
Қазақстан Республикасы Ұлт саясаты жөнiндегi мемлекеттiк
комитетi орталық аппаратының құрылымы
Басшылық
Мемлекеттiк тiлдi, терминологиялық және ономастикалық жұмысы
дамыту жөнiндегi бас басқарма
Ұлт саясатын талдау және үйлестiру бас басқармасы
Сыртқы байланыстар және қазақ диаспорасымен жұмыс жөнiндегi
бөлiм
Ұлт тiлдерiн дамыту жөнiндегi бөлiм
Бұқаралық ақпарат құралдарымен байланыс жөнiндегi бөлiм
Кадрлар мен азаматтардың өтiнiштерiмен жұмыс және арнаулы
жұмыстар жөнiндегi бөлiм
Қаржы - экономика бөлiмi
Аппараттың жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi басқарма
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң 1996.07.30.
N 950 қаулысымен.

О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по национальной политике
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1781. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1655 ~P961655.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по национальной политике согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 80 единиц. <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 27 апреля 1996 г. N 519.
2. Разрешить Государственному комитету Республики Казахстан по национальной политике иметь 3 заместителей Председателя, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 9 человек. <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 27 апреля 1996 г. N 519.
3. Установить для центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по национальной политике лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4 единиц.
4. Признать утратившими силу пункты 3, 4, первое предложение
пункта 5 и пункт 7 постановления Кабинета Министров Республики
Казахстан от 14 сентября 1995 г. N 1263 "О Государственном комитете
Республики Казахстан по национальной политике" (САПП Республики
Казахстан, 1995 г., N 30, ст. 379).
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1781
Структура
центрального аппарата Государственного комитета
Республики Казахстан по национальной политике
<*>
Руководство
Главное управление по развитию государственного языка,
терминологической и ономастической работы
Главное управление анализа и координации национальной
политики
Отдел по внешним связям и работе с казахской диаспорой
Отдел по развитию национальных языков
Отдел по связям со средствами массовой информации
Отдел по работе с кадрами, обращениями граждан и спецработ
Финансово-экономический отдел
Управление по организации работы аппарата
Сноска. Приложение "Структура центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по национальной политике" - в редакции постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1996 г. N 950.