Қазақстан Республикасы Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1784. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.27. N 1659 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, орталық аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 67 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгiне министрдiң 2 орынбасарын, соның iшiнде бiреуi бiрiншi орынбасары, саны 9 адам алқа ұстауға рұқсат берiлсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.03.21.
N 339 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Геология және жер қойнауын қорғау
министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн қызметтiк 3 жеңiл автомобиль
лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасы Геология және жер қойнауын қорғау
министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9 қарашадағы N 1241
қаулысының күшi жойылған деп саналсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1784 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Геология және жер қойнауын қорғау
министрлiгi орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Мұнай және газ жөнiнде жер қойнауын геологиялық зерттеудi және
игерудi талдау мен болжау басқармасы
Қатты пайдалы қазбалар жөнiнде жер қойнауын геологиялық
зерттеудi және игерудi талдау мен болжау басқармасы
Қаржыландыру-экономика басқармасы
Жер қойнауын қорғау басқармасы
Гидрогеология бөлiмi
Нормативтiк-құқықтық сектор
Бiрiншi бөлiм
Кадр бөлiмi

О структуре центрального аппарата Министерства геологии и охраны недр Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1784. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1659 ~P961659.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства геологии и охраны недр Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 67 единиц.
2. Разрешить Министерству геологии и охраны недр Республики Казахстан иметь 2 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 9 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства геологии и
охраны недр Республики Казахстан лимит служебных легковых
автомобилей в количестве 3 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 9 ноября 1994 г. N 1241 "О структуре
центрального аппарата Министерства геологии и охраны недр Республики
Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1784
Структура
центрального аппарата Министерства
геологии и охраны недр Республики Казахстан
<*>
Сноска. В структуру внесены изменения - постановлением
Правительства РК от 11 сентября 1996 г. N 1108.
Руководство
Управление анализа и прогнозирования геологического изучения
и освоения недр по нефти и газу
Управление анализа и прогнозирования геологического изучения и
освоения недр по твердым полезным ископаемым
Финансово-экономическое управление
Управление охраны недр
Управление гидрогеологии и мониторинга подземных вод
Нормативно-правовой сектор
Первый отдел
Отдел кадров