Қазақстан Республикасы Архивтер мен құжаттама бас басқармасы орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1788. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.02.12. N 203 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Архивтер мен құжаттама бас басқармасы орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, орталық аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 24 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Архивтер мен құжаттама бас
басқармасына Бас басқарма төрағасының бiр орынбасарын, сондай-ақ 7
адам алқа ұстауға рұқсат берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Архивтер мен құжаттама бас
басқармасының орталық аппараты 2 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi
белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi Архивтер мен
құжаттама бас басқармасы орталық аппаратының құрылымы туралы"
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 7 қазандағы
N 1128 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1788 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Архивтер мен құжаттама
бас басқармасы орталық аппаратының
Құрылымы
Басшылық
Ұйымдастыру-талдау қызметiн жүргiзу бөлiмi
Қазақстан Республикасының Ұлттық архив қорын мемлекеттiк есепке
алып, сақтауды қамтамасыз ету бөлiмi
Ведомстволық архивтер мен құжаттама және жинақтау бөлiмi
Құжаттарды пайдалану мен жариялау, ақпаратпен қамтамасыз ету
бөлiмi
Қаржы бөлiмi

О структуре центрального аппарата Главного управления архивами и документацией Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1788. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 февраля 1997 г. N 203 ~P970203.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Главного управления архивами и документацией Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 24 единиц.
2. Разрешить Главному управлению архивами и документацией Республики Казахстан иметь одного заместителя Председателя, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Главного управления
архивами и документацией Республики Казахстан лимит служебных
легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 7 октября 1994 г. N 1128 "О структуре
центрального аппарата Главного управления архивами и документацией
при Кабинете Министров Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1788
Структура
центрального аппарата Главного управления
архивами и документацией Республики Казахстан
Руководство
Отдел организационно-аналитической работы
Отдел обеспечения сохранности и государственного учета
Национального архивного фонда Республики Казахстан
Отдел комплектования, ведомственных архивов и документации
Отдел информационного обеспечения, использования и публикации
документов
Финансовый отдел