Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1791. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1996.12.27. N 1650 қаулысымен. ~P961650
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, орталық аппараты қызметкерлерiнiң шектi санының негiзiнде 120 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне министрдiң 3 орынбасарын, соның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ саны 11 адам алқа ұстауға рұқсат берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 4 қазандағы N 1104 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1791 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлiгi орталық аппаратының
Құрылымы
Басшылық
Емдеу-профилактика бас басқармасы
Денсаулық сақтау реформасы, талдама және болжам басқармасы
Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау бас басқармасы
Ғылым, бiлiм және кадр жұмысы бөлiмi
Денсаулық сақтаудағы экономика бас басқармасы
Медицина және фармацевтика өнеркәсiбiн дамыту бөлiмi
Дәрiмен қамтамасыз ету бөлiмi
Дәрiлiк заттарды және медициналық техникаға бақылау және
сертификаттау бөлiмi
Жалпы бөлiм

О структуре центрального аппарата Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1791. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1650 ~P961650
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 120 единиц.       2. Разрешить Министерству здравоохранения Республики Казахстан иметь 3 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 11 человек.       3. Установить для Министерства здравоохранения Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4 единиц.       4. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 октября 1994 г. N 1104 "О структуре центрального аппарата Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
Первый заместитель        Премьер-Министра      Республики Казахстан                                                  Приложение                                        к постановлению Правительства                                             Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1791
Структура
центрального аппарата Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Руководство
Главное лечебно-профилактическое управление
Управление реформы здравоохранения, анализа и прогноза
Главное управление государственного санитарно-эпидемиологического
надзора
Управление науки, образования и кадровой работы
Главное управление экономики здравоохранения
Отдел развития медицинской и фармацевтической промышленности
Отдел лекарственного обеспечения
Отдел контроля и сертификации лекарственных средств и медицинской
техники
Общий отдел