Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1795. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.18. N 1548 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, орталық аппарат қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 40 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетiне төрағаның 1 орынбасарын, сондай-ақ саны 7 адам алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және
сертификаттау жөнiндегi орталық аппараты үшiн 2 қызметтiк жеңiл
автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитеттiң
орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 7 қазандағы N 1125 қаулысының күшi
жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1795 қаулысына
Қосымша
<*>
ЕСКЕРТУ. Қосымша жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң 1996.08.06.
N 973 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және
сертификаттау жөнiндегi комитетi орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Мемлекеттiк стандарттау жүйесi мен заң шығару метрологиясы
басқармасы
Стандарттарды мемлекеттiк қадағалау және лицензиялау
басқармасы
Қаржы және бухгалтерлiк есеп басқармасы
Кадр және арнаулы жұмыстар бөлiмi

О структуре центрального аппарата Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1795. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 декабря 1996 г. N 1548 ~P961548.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 40 единиц.
2. Разрешить Комитету по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан иметь одного заместителя Председателя, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 7 октября 1994 г. N 1125 "О структуре
центрального аппарата Комитета по стандартизации, метрологии и
сертификации при Кабинете Министров Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1795
Структура
центрального аппарата Комитета по
стандартизации, метрологии и
сертификации Республики Казахстан
Руководство
Управление государственной системы стандартизации
и законодательной метрологии
Управление государственного надзора за стандартами
и лицензирования
Управление финансов и бухгалтерского учета
Отдел кадров и спецработ
<*>
Сноска. Приложение к постановлению от 19 декабря 1995 года N 1795 в новой редакции постановления Правительства Республики Казахстан P960973_ N 973 от 6 августа 1996 года.