Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1796. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.27. N 1660 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, орталық аппараты қызметкерлерiнiң саны шегiнде 71 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгiне министрдiң 3 орынбасарын, соның iшiнде бiр бiрiншi орынбасар, сондай-ақ саны 13 адам алқа ұстауына рұқсат берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi орталық аппараты үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 1 қыркүйектегi N 976 қаулысына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
1-тармағында "және оның аппаратының құрылымын" (N 2 қосымша)
сөздерi алынып тасталсын;
7-тармағының және "Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр
өнеркәсiбi министрлiгi орталық аппаратының құрылымы" туралы
2-қосымшасының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1796 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр өнеркәсiбi
министрлiгi орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Энергетика басқармасы
Көмiр және атом өнеркәсiбi басқармасы
Экономикалау басқармасы
Ғылыми-техникалық прогресс бөлiмi
Инвестициялық саясат бөлiмi
Бухгалтерлiк есеп және есеп беру бөлiмi
Кадр бөлiмi
Режим және әскери-жұмылдыру жұмысы жөнiндегi бөлiм
Аппараттың жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi басқарма

О структуре центрального аппарата Министерства энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1796. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1660 ~P961660.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 71 единицы.
2. Разрешить Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан иметь 3 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 13 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4 единиц.
4. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 сентября 1994 г. N 976 "О Министерстве энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 37, ст. 400) следующие изменения:
в пункте 1 исключить слова "и структуру его центрального
аппарата" (приложение 2);
признать утратившими силу пункт 7 и приложение N 2 "Структура
центрального аппарата Министерства энергетики и угольной
промышленности Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1796
Структура
центрального аппарата
Министерства энергетики и угольной
промышленности Республики Казахстан
Руководство
Управление энергетики
Управление угольной и атомной промышленности
Экономическое управление
Отдел научно-технического прогресса
Отдел инвестиционной политики
Отдел бухгалтерского учета и отчетности
Отдел кадров
Отдел по режиму и военно-мобилизационной работе
Управление по организации работы аппарата