Қазақстан Республикасы Су ресурстары жөнiндегi комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1798. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.26. N 1633 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Су ресурстары жөнiндегi комитетi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, орталық аппарат қызметкерлерiнiң шектi санының негiзiнде 50 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Су ресурстары жөнiндегi комитетiне төрағаның екi орынбасарын, соның iшiнде бiр бiрiншi орынбасары, сондай-ақ саны 7 адам алқа ұстауына рұқсат берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң орталық аппараты үшiн 3 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Су
ресурстары жөнiндегi комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы"
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9
қарашадағы N 1243 қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9
қарашадағы N 1243 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6 маусымдағы N 793
қаулысы.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1798 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Су ресурстары жөнiндегi
комитетi орталық аппаратының
Құрылымы
Басшылық
Су ресурстары бөлiмi
Су шаруашылығы объектiлерi мен құрылыстары бөлiмi
Арал, Каспий теңiздерi және көлдер проблемалары жөнiндегi
бөлiмi
Инвестициялар және ғылыми техникалық қамтамасыз ету бөлiмi
Экономика және бухгалтерлiк есеп бөлiмi
Кадр және арнайы жұмыстар бөлiмi
Жалпы бөлiм

О структуре центрального аппарата Комитета по водным ресурсам Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1798. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 26 декабря 1996 г. N 1633. ~P961633
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Комитета по водным ресурсам Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 50 единиц.
2. Разрешить Комитету по водным ресурсам Республики Казахстан
иметь 2 заместителей Председателя, в том числе одного первого, а
также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Комитета по водным
ресурсам Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в
количестве 3 единиц.
4. Признать утратившими силу: постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 9 ноября
1994 г. N 1243 "О структуре центрального аппарата Комитета по водным
ресурсам при Кабинете Министров Республики Казахстан";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 июня
1995 г. N 793 "О внесении изменения в постановление Кабинета
Министров Республики Казахстан от 9 ноября 1994 г. N 1243".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1798
Структура
центрального аппарата Комитета по
водным ресурсам Республики Казахстан
Руководство
Отдел водных ресурсов
Отдел водохозяйственных объектов и сооружений
Отдел по проблемам Аральского, Каспийского морей и озер
Отдел инвестиций и научно-технического обеспечения
Отдел экономики и бухгалтерского учета
Отдел кадров и спецработ
Общий отдел