Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1800. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.29. N 1673 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы осы аппарат қызметкерлерi санының шегiнде 70 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне төрағаның 3 орынбасарын, соның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ құрамында 9 адам бар алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң орталық аппараты үшiн қызмет бабында пайдаланылатын 4 жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 715 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 18, 203-құжат) мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
5-тармағы, 6-тармақтың бiрiншi абзацы және "Қазақстан
Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық
аппаратының құрылымы мен адам саны" қосымшасы;
7-тармақта "Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi
мемлекеттiк комитетiнiң орталық аппараты үшiн 5" сөздерi алынып
тасталсын.
5. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19
мамырдағы N 715 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 31 шiлдедегi N 1039
қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1800 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының
Қ Ұ Р Ы Л Ы М Ы
Басшылық
Акционерлiк қоғамдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерiн
сату басқармасы
Әлеуметтiк инфрақұрылым объектiлерiн жекешелендiру басқармасы
Талдау, бақылау және жекешелендiруден кейiн қолдау басқармасы
Агроөнеркәсiп кешен кәсiпорындарын жекешелендiру бөлiмi
Жеке жобалар бойынша жекешелендiру бөлiмi
Қаржы және бухгалтерлiк есеп бөлiмi
Ұйымдық-кадрлармен жұмыс бөлiмi
Әкiмшiлiк-шаруашылық бөлiмi

О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1800. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 декабря 1996 г. N 1673 ~P961673.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 70 единиц.
2. Разрешить Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации иметь 3 заместителей Председателя, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 9 человек.
3. Установить для центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4 единиц.
4. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 715 "О Государственном комитете Республики Казахстан по приватизации" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст. 203) следующие изменения:
признать утратившими силу:
пункт 5, абзац первый пункта 6 и приложение "Структура и численность центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации";
в пункте 7 исключить слова "для центрального аппарата
государственного комитета Республики Казахстан по приватизации в
количестве 5 единиц".
5. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 31 июля 1995 г. N 1039 "О внесении изменений
в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая
1995 г. N 15 (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 26, ст. 305).
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1800
Структура
центрального аппарата Государственного
комитета Республики Казахстан по приватизации
Руководство
Управление продажи госпакетов акций акционерных обществ
Управление приватизации объектов социальной инфраструктуры
Управление анализа, контроля и постприватизационной поддержки
Отдел приватизации предприятий АПК
Отдел приватизации по индивидуальным проектам
Отдел финансов и бухгалтерского учета
Отдел организационно-кадровой работы
Административно-хозяйственный отдел