Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1809. Күшi жойылды - ҚР Үкiметiнiң 1996.04.12. N 434 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен келiсiлген Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 150 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгiне министрдiң 6, соның iшiнде бiр бiрiншi орынбасары, сондай-ақ саны 15 адам алқа ұстауға рұқсат берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн 7 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 желтоқсандағы N 1445 қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22
желтоқсандағы N 1445 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу
туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19
шiлдедегi N 1000 қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрiнiң
қосымша бiр орынбасарын енгiзу туралы" 1995 жылғы 31 шiлдедегi N
1044 қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1809 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда
министрлiгi орталық аппаратының
Құрылымы
Кен-металлургия кешенi департаментi
Химия өндiрiстерi және халық тұтынатын тауарлар департаментi
Машина жасау және жұмылдыру дайындығы департаментi
Өнеркәсiп саясаты және экспортты дамыту бас басқармасы
Сыртқы және iшкi сауда саясаты бас басқармасы
Кадр және аппараттың жұмысын ұйымдастыру бас басқармасы
Экономика және нарық қатынастары басқармасы
Сыртқы экономикалық қызметтi реттеу басқармасы

О структуре центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1809. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 апреля 1996 г. N 434 ~P960434.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 150 единиц.
2. Разрешить Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан иметь 6 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 15 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 7 единиц.
4. Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 декабря 1994 г. N 1445 "О структуре центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 июля
1995 г. N 1000 "О внесении дополнений и изменений в постановление
Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 декабря 1994 г. N 1445";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 июля
1995 г. N 1044 "О введении дополнительной единицы заместителя Министра
промышленности и торговли Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1809
Структура
центрального аппарата Министерства
промышленности и торговли
Республики Казахстан
Департамент горно-металлургического комплекса
Департамент химических производств и товаров народного
потребления
Департамент машиностроения и мобилизационной подготовки
Главное управление промышленной политики и развития
экспорта
Главное управление внешней и внутренней торговой политики
Главное управление кадров и организации работы аппарата
Управление экономики и рыночных отношений
Управление регулирования внешнеэкономической
деятельности