Қазақстан Респуликасының Еңбек министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1810. Күшi жойылды - ҚР Үкiметiнiң 1996.12.26. N 1634 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 150 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгiне Министрдiң 3
орынбасарын, соның iшiнде бiр бiрiншi, сондай-ақ саны 13 адамның алқа
ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгi орталық аппараты
үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгi орталық
аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы N 1179 қаулысының күшi жойылған
деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1810 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгi орталық
аппаратының
Қ Ұ Р Ы Л Ы М Ы
Басшылық
Еңбекпен қамту департаментi
Еңбектi қорғау және еңбек жағдайлары департаментi
Төлем саясаты және еңбек өнiмдiлiгi басқармасы
Тұрмыс деңгейi және еңбекке қабiлеттi халықты әлеуметтiк қолдау
басқармасы
Заң басқармасы
Көшi-қон департаментi
Iс басқармасы
Әлеуметтiк әрiптестiк бөлiмi
Сыртқы байланысты және еңбек саласында халықаралық тәжiрибе
жинақтау бөлiмi
Қаржы және бухгалтерлiк есеп бөлiмi
Жинақтық талдау бөлiмi

О структуре центрального аппарата Министерства труда Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1810. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 26 декабря 1996 г. N 1634. ~P961634
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства труда Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 150 единиц.
2. Разрешить Министерству труда Республики Казахстан иметь 3 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 13 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства труда
Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в
количестве 4 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 21 октября 1994 г. N 1179 "О структуре
центрального аппарата Министерства труда Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1810
Структура
центрального аппарата
Министерства труда Республики Казахстан
Руководство
Департамент занятости
Департамент охраны и условий труда
Управление политики оплаты и производительности труда
Управление уровня жизни и социальной поддержки трудоспособного
населения
Юридическое управление
Департамент миграции
Управление делами
Отдел социального партнерства
Отдел внешних связей и обобщения международной практики в сфере
труда
Отдел финансов и бухгалтерского учета
Сводный аналитический отдел