Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1818. Күшi жойылды - ҚР Үкiметiнiң 1996.12.29. N 1675 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi санының негiзiнде 50 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгiне министрдiң 3
орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ 7 адамнан
тұратын алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң орталық
аппараты үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгi орталық
аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1994 жылғы 14 желтоқсандағы N 1408 қаулысының күшi
жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1818 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгi орталық
аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Өнер басқармасы
Қаржы-экономика бөлiмi
Бухгалтерлiк есеп бөлiмi
Саланы реформалау, жаңа инфрақұрылым және кадр жұмысы бөлiмi
Шетелдермен мәдени байланыстарды үйлестiру бөлiмi
Тарихи мұраларды қорғау, музей және мәдени-демалыс жұмыстары
бөлiмi
Аппарат жұмысын ұйымдастыру басқармасы

О структуре центрального аппарата Министерства культуры Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1818. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 декабря 1996 г. N 1675 ~P961675.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства культуры Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 50 единиц.
2. Разрешить Министерству культуры Республики Казахстан иметь 3 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства культуры
Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в
количестве 4 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 14 декабря 1994 г. N 1408 "О структуре
центрального аппарата Министерства культуры Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1818
Структура
центрального аппарата Министерства
культуры Республики Казахстан
Руководство
Управление искусств
Финансово-экономический отдел
Отдел бухгалтерского учета
Отдел реформирования отрасли, новой инфраструктуры и кадровой
работы
Отдел координации культурных связей с зарубежными странами
Отдел охраны исторического наследия, музейной и
культурно-досуговой работы
Управление организации работы аппарата