Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6 қаңтардағы N 13 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 21 желтоқсан N 1824. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.10.04. N 1232 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясының Байқаушы кеңесi
туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6
қаңтардағы N 13 қаулысына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
"Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясы Байқаушы
кеңесiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Оразбақов Ғ.I.      - Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрiнiң орынбасары -
төраға;
Луганская Г.А.      - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi өндiрiстiк емес
инфрақұрылымдар басқармасының көлiк
және байланыс жол шаруашылығы
бөлiмiнiң бастығы
Аталған құрамнан Ұ.Б.Базылов, Г.В.Шанаурова шығарылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 января 1995 г. N 13
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. N 1824. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 октября 1996 г. N 1232 ~P961232.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан
от 6 января 1995 г. N 13 "О Наблюдательном совете Национальной
акционерной компании "Казахтелеком" следующие изменения:
ввести в состав Наблюдательного совета Национальной акционерной
компании "Казахтелеком":
Оразбакова Г.И. - заместителя Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан -
председателем
Луганскую Г.А. - начальника отдела дорожного хозяйства
транспорта и связи Управления
непроизводственной инфраструктуры Министерства
финансов Республики Казахстан;
вывести из состава Совета Базылова К.Б., Шанаурову Г.В.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан